357 Punë aktive

98398 Punëkërkues

6066 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Infosoft Group

InfoSoft Group ka udhëhequr distribucionin e produkteve të konsumit dhe IT në Shqipëri dhe në rajon për më shumë se dy dekada. Grupi është sot një nga sipërmarrjet e mëdha që angazhon profesionistë të klasit të lartë me ekspertizë të gjerë në fushën e tyre respektive, të cilët me punën e tyre sinergjike kanë mundësuar krijimin e InfoSoft Group. Grupi ofron zgjidhje me performancë të lartë për çdo aspekt të ambientit tuaj IT. Themel...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Gjergji Center, Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2251180
  • Mobile: 0692068130
Profili i Kompanisë Punët aktive të kompanisë
Tirane, Shqipëri 19-04-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
TIK - Teknologjia e Informacionit dhe Komunikacionit
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
19-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Infosoft Systems Sh.p.k, po kerkon te punesoje:

Inxhinierë (Juniors & Seniors)

Junior Engineer, instalon, konfiguron dhe administron një teknologji ose sistem të përcaktuar (p.sh, Hardware, Sisteme Operative, ose Rrjete), eshte pergjegjes per administrim te sistemeve dhe ambienteve IT te pre-alokuara dhe pre-dizenjuara per kliente dhe suportin e tyre.

Senior Engineer, dizenjon/krijon specifikimet teknike per projekte, konfiguron dhe administron teknologji ose sisteme të përcaktuara, prezanton zgjidhje qe perfshijne teknologji te ekspertizes se tij.

Kualifikimet

Inxhinier Junior / Networking


Kerkesat per kandidatet
-Diplome universitare ne Shkenca kompjuterike, Informatike, Elektronike ose dege te tjera teknike.
-Minimalisht 3 vjet eksperience pune ne sherbime te fushes networking.
-Te jete i familjarizuar me komandat dhe utilitetet baze per administrimin dhe menaxhimin e routerave dhe switcheve Cisco.
-Certifikate CCNA ose ekuivante te saj – e preferueshme
-Certifikata te sistemeve operative – e preferueshme

2 Inxhinierë Senior/Networking

Kerkesat per kandidatet
-Diplomë Universitare Shkenca Kompjuterike, Informatikë apo dege te tjera teknike
-Mbi 5 vite eksperiencë në Networking
-Njohuri të avancuara në Networking - e preferueshme Security
-Te kete njohuri ne Project Management ose praktikat ITIL – e preferueshme
-Çertifikime CCNP ose të ngjashme – e preferueshme
-Çertifikata për sistemet operative - e preferueshme

3 Inxhinierë Sistemi

Kerkesa per kandidatet:
-Diplome Universitare, Inxhinieri Informatike, Elektronike apo profile te tjera teknike.
-Minimalisht 3 vjet eksperience ne kete fushe.
-Njohuri praktike ne teknologji te Microsoft ku perfshihen Windows Server, Active Directory, MS Exchange, MS Server Virtualization (Hyper-V) and MS Client virtualization Solutions etj, System Center etj.
-Njohur ne Server and Storage Solutions - e preferueshme
-Njohuri praktike ne networking – e preferueshme
-Njohuri shume e mire e gjuhes angleze.
-Aftesi shume te mira komunikuese.

Shënime


Per te aplikuar ju lutem dergoni CV-te dhe dokumente te tjera qe vertetojne kualifikimet tuaja, (duke specifikuar postin per te cilin aplikoni) ne adresen email: [email protected]Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".
Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë