311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Studio Tartari

Studio Tartari është krijuar në Tetor 2005 si një kompani e fokusuar në dizenjim dhe printim dixhital për mbështetjen dhe zhvillimin e sipërmarrjeve të vogla dhe të mëdha nëpërmjet produkteve promocionale. Duke operuar në një treg gjithnjë e më dinamik lindi nevoja e zgjerimit të gamës së shërbimeve, për t’u përshtatur më mirë me kërkesat specifike të partnerëve tanë.

Studio Tartari sot nuk sugjeron vetëm zgjidhje të p...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga “Mehmet Brocaj”, Tiranë 1000, (100m nga Prokuroria e Tiranës)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355682056640
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-04-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Qëllimi
1.Promovim i sherbimeve qe ofron Kompania - ONLINE
2.Rritja e numrit te klienteve qe i nevojiten sherbimet e ofruara
3.Rritja e marzhit te shitjeve te kompanise nepermjet e-comerce

Detyrat

•Mirembajtja e faqes se internetit (nuk jane te nevojshme njohuri teknologjike)
•Kontakti i pare (online) me klientin dhe shpjegimi i produkteve. (Online Chat)
•Mirembajtja e faqeve te rrjeteve sociale
•Përgatitja dhe prezantimi i ofertave te reja promocionale per klientet.
•Marrja e porosive online dhe koordinimi i tyre me prodhimin.
•Shpjegimi per klientet si produktet promocionale do ti sherbejne atyre ne menyren me efektive
•Informimi i klienteve mbi opsionet e mundshme per produktet e reja te krijuara nga Kompania duke i shoqeruar me shembuj konkrete nga faqja e internetit.
•Mbajtja ne korent te klienteve per produktet qe kane kerkuar si dhe koordinimi i dorezimit te tyre
•Dokumentimi i te gjithe porosive
•Ndjekja e te gjithe hapave procesit te prodhimit deri ne dorezimin e produktit perfundimtar.

Shënime

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë