311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
RG Capital

RG Capital sh.p.k. eshte nje kompani sherbimesh Call Center

Objekti i kompanisë:

Konsulencë, tele-marketing, tele-shitje, formim profesional dhe trajnim personeli.
Shitje produktesh në web, shërbime marketing në web.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga ''Him Kolli'', Pallati Santara, Nr.45, Kati Përdhe, Njësia Administrative Nr.10
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-04-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Agjent Marketing GJUHA ITALIANE!!!

Flisni shume mire Italisht dhe jeni akoma pa pune?
Punoni aktualisht ne nje call center dhe paga ne fund te muajit nuk ju del??
Atehere zgjidhja per ju jemi ne.

RG Capital eshte ne kerkim te operatoreve telefonik me ose pa eksperience ne gjuhen italiane.

Ajo qe ne po ju ofrojme:

Punesim te perhershem;
Paga konkuruese;
Mundesi rritjeje profesionalisht;
Ambjent dinamik,motivues dhe aktiv;
Paga baze duke filluar nga 300 euro plus bonuset me te larta ne treg;
Bonuse te larta;
Kontrate pune sipas kodit te punes;
Orari:5 dite ne jave nga e hena ne te premte.

Orari full-time si edhe part-time.

Per me teper na gjeni prane:
Adresa:Rr"Him Kolli",Myslym Shyr,Pallati Santara nr.45,kati nendheshem,pas Hotel Golden City.
Cel:0688089842
Ose mund ten a dergoni cv-ne tuaj ne:
E-mail:[email protected]
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë