311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
DeltaGroup

Më 13 Maj 2013 krijohet Delta Group, pjesë e së cilës janë disa prej kompanive më të fuqishme si në tregun vëndas edhe në atë ndërkombëtar.

Delta Group e nisi zanafillën e saj në vitin 1996 me kompaninë Delta në qytetin e Elbasanit, me hapjen e një dyqani modest për tregtimin e pllakave dhe paisjeve hidrosanitare. Shumë shpejt, falë një angazhimi serioz në vitin 2000, nisi aktivitetin një magazinë e shoqëruar në të një...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Delta Group, Tirana Km. 1.5, Tirana - Durrës
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 355 42 407445
  • Mobile: 355 68 20 60 749
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-04-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si të aplikoni:
Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dërgoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese,
duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni, në adresën : [email protected]
Ju do të kontaktoheni nga burimet njerëzore, DELTA GROUP,
vetëm nëse CV dhe dokumetat tuaja plotësuese do të klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonë e vlerësimit

Tek ne Cv-ja juaj është e sigurt dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.


Autostrada Tiranë – Durrës,
Km 1, Tiranë, Albania
+355 42 407 445 | +355 68 20 60 749
[email protected]p.eu | www.deltagroup.eu

Kualifikimet

Kërkesat që duhet të përmbushin kandidatet:


Arsim i lartë.
Mosha e preferuar 23-35 vjec.
Aftësi të mira menaxhimi dhe organizimi.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë