311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
KRESHA PROD

Kresha Prod shpk operon në fushën e përpunimit, prodhimit, paketim e magazinim të artikujve të ndryshëm ushqimorë. Eksport-import, tregti me shumicë e pakicë të prodhimeve të ndryshme, ushqimore, import makinerish dhe pajisjesh të ndryshme. Ajo punon me pasion në fushën e përpunimit dhe tregëtimit të kafes më të shijshme në tregun mbarë kombëtar të kafesë. Themeluesi i saj ka filluar këtë biznes në 2006 nga tregëtimi i kafesë dhe d...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aurostrada Tiranë – Durrës, Km 6, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-04-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Sales Marketing Specialist

Qëllimi i punës:
Ofron shërbim të klasit të parë në mënyrë që të shtyjë shitjet e një produkti të caktuar. Vepron si ndërmjetës midis kompanise dhe klienteve. Bën thirrje të nevojshme dhe takime për të ndihmuar shitjet.

Detyrat

Detyrat e Punës së Sales dhe Marketingut:
-Angazhohet në arritjen e klienteve te rinj.
-Aftesi te mira shitje te produktit
-Demonstron produkte dhe shërbime siç konsiderohet e nevojshme nga kompania per klientet
-Cakton emërimet dhe takimet sipas nevojës
-Përgjigjet e pyetjeve nga klientët
-Bën njohuritë e produktit në dispozicion të klienteve
-Gjen mënyra për të shitur produktet përballë klienteve
-Hulumton bazën e klientëve për të gjetur lloje të reja të klientëve dhe u shet atyre në përputhje me rrethanat
-Krijon një plan për fitimin e konsumatorëve dhe pastaj mbajtjen e tyre në bazë të garancive
-Analizon dhe krijon një plan për angazhimin e tregut të synuar
-Analizon konkurrencën për të krijuar një plan për angazhim
-Bën tërheqje produkti në tregun e synuar
-Trajnon njerëz të tjerë në artin e shitjes
-Të përmbushin kuotën e synuar gjatë një periudhe të caktuar
-Demonstron cilësinë ose përdorimet e një produkti
-Demonstron shkathtësi më të larta të menaxhimit të kohës dhe plotëson afatet e shitjes

Kualifikimet

Aftësi dhe Kualifikim ne Shitje dhe Marketing:
-Aftësitë komunikimi të larta te shkruar dhe verbal,
-Shkathtësitë Matematikore
-Njohuri Produkti
-Kreativitet
-Te demostroje pervoje
-Shkathtësi
-Shkathtësi Themelore Kompjuterike, Microsoft Office, Baza e të Dhënave, Biznes, Kontabilitet, Marketing, Financa,
-Analiza e Tregut të synuar,
-Aftësi Prezantimi

Shënime

Dergoni CV tuaj tek adresa: [email protected]
Ose telefononi ne nr e tel 0682044024


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë