311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
KRESHA PROD

Kresha Prod shpk operon në fushën e përpunimit, prodhimit, paketim e magazinim të artikujve të ndryshëm ushqimorë. Eksport-import, tregti me shumicë e pakicë të prodhimeve të ndryshme, ushqimore, import makinerish dhe pajisjesh të ndryshme. Ajo punon me pasion në fushën e përpunimit dhe tregëtimit të kafes më të shijshme në tregun mbarë kombëtar të kafesë. Themeluesi i saj ka filluar këtë biznes në 2006 nga tregëtimi i kafesë dhe d...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Aurostrada Tiranë – Durrës, Km 6, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 10-04-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Account Manager

Detyrat

Përgjegjësitë

Shërben si pika kryesore e kontaktit për të gjitha çështjet e menaxhimit të llogarisë së klientëve.
Ndërtimi dhe mbajtja e marrëdhënieve të forta dhe afatgjata me klientë të ndryshëm.
Negocimi i kontratave dhe marrëveshjeve të për të maksimizuar fitimet.
Te krijoje mardhënie besueshmërie me pjesen tjetër të ekipit dhe me klientët.
Sigurimi i shpërndarjes në të zgjidhjeve tona sipas nevojave dhe objektivave të klientit.
Duhet të komunikojmë qartë ecurinë e nismave mujore / tremujore tek palët e interesit të brendshëm dhe të jashtëm.
Zhvillon biznes me kliente te rinj ose ekzistues për të arritur objektivat e caktuar
Përgatitja e raporteve për statusin e llogarisë.
Bashkëpunon me ekipin e shitjeve për të identifikuar dhe rritur mundësitë për rritjen e fitimit.
Ndihmon me kërkesat sfiduese të klientit sipas nevojës.

Kualifikimet

- Eksperienca si Account Manager ose pozicione të ngjashme
- Aftësi shumë te mira komunikuese kundrejt stafit të kompanisë dhe klientëve të rinj ose ekzistues.
- Njohuri kompjuterike dhe të paketës MS Office (vecanërisht Exel).
- Përvojë në dhënien e zgjidhjeve ndaj nevojave të klientëve.
- Aftësi për të ndjekur projekte të ndryshme në te njëjten kohë, duke mbajtur mend edhe detajet.
- Aftësi të shkëlqyera dëgjimi, negocimi dhe prezantimi.
- Aftësi të forta komunikuese verbale dhe me shkrim.
- Arsimim në Administrim Biznesi ose degë të ngjashme.

Shënime

Dergoni CV tuaj tek adresa: [email protected]
Ose telefononi ne nr e tel 0682044024


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë