311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Edotta Shpk

Edotta Shpk. eshte krijuar ne Tirane ne vitin 2014 me synim zhvillim software per web dhe per mobile per tregun nderkombetar. Aplikacionet kryesore ne zhvillim nga Edotta shpk. janë: 1) Edotta Multioriginator 2.0, nje software financiar per banka. 2) Edotta 3.0, nje software e-learning ne web per te krijuar nje mjedis te perparuar per mesimin dhe menaxhimin online. Edotta është një skuadër gjithmonë e angazhuar në kërkim dhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 12-04-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Programues ne Web
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
12-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Për projektet me te reja qe Edotta shpk do te zhvilloje kërkon: të punësojë dy 'Java Web Developer’ si pjestare te ekipit te saj.

Detyrat

- Të zgjidhe detyrat dhe projektet brenda afateve.
- Bug Fixing.
- Të njohë framework-un AngularJS dhe të jetë i aftë të zhvillojë komponentet sipas praktikave të framework-ut.
- Të kuptojë platformat e permendura me poshte dhe të ndërveprojë me to.
- Të kuptojë specifikimet e projektit dhe të bashkëpunojë me grupin në zhvillimin e tij.
- Të konsultohet me anëtarët e tjerë të skuadrës.

Kualifikimet

- Java web development me Apache Tomcat.
- Spring Framework (Spring MVC, Spring Data, Spring Security, Spring Boot).
- MongoDB dhe SQL Databases.
- Maven.
- Bootstrap.
- Të ketë mbaruar shkollën e lartë në një degë të lidhur me software development.
- Të ketë njohuri shumë të mira në Java.
- Të jetë i aftë të kuptojë teknika, algoritme dhe framework-e të reja.
- Të jetë i aftë të ideojë module të aplikacionit me ndihmën e menaxherit të projektit, duke përdorur praktikat më të mira për komponente të ripërdorshme dhe për integrimin me modulet e tjera.- Të zoterojë shumë mirë gjuhën italiane.
- Te jete i afte te punoje ne grup gjithashtu te jete i afte te punoje dhe ne menyre te pavarur.
- Te kete mbi 6 muaj eksperience pune ne Java web Development.

Ambjenti i zhvillimit
- Netbeans/IntelliJ
- GIT/ Bitbucket

Shënime

- Paga e kënaqshme dhe e diskutueshme në bazë të aftësive dhe njohurive të kandidatit.
- Të interesuarit të dërgojnë një CV (formati Europass) në: [email protected] me subjet 'Java Web Developer’.
- Adresa: Rr. Kavajes, pall. Baja-BAD, pranë Tirana Business University, Tiranë.

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë