311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
A.TOTO shpk

Veprimtari ne prodhimin e blloqeve te betonit,prerje guri,mermeri,import-ekrsport tregeti me shumice e pakice te ketyre produkteve

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Fushë-Krujë, Shqipëri 10-04-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Industria mekanike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
10-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.TOTO sh.p.k ne kuader te zgjerimit te personelit inxhinierik , shpall vend pune vakant per inxhinier/e ndertimi & Inxhinier/e mekanike / me kohe te plote.

Detyrat

Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:

-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes
-Te jete i komunikueshem me koleget dhe i gatshem ne cdo kohe te jape ndihmen e tij per nevojat e kompanise
-Te karakterizohet nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia
-Te kete aftesi organizative, creative dhe te ndihmoje ne dhenien e ideve te reja.
-Te eci me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise
-Te ruaje konfidencialitetin

Kualifikimet

Edukimi, Kualifikimet dhe Eksperiencat e kerkuara:

- Te kete perfunduar arsimin e larte per Inxhinier/e Ndertimi ose Mekanik.
- Te kete mbi 2 vjet ekseprience pune.
- Te kete njohuri te mira te gjuhes Angleze dhe Italiane.
- Te dije te perdori programin AutoCad 2D ( Kusht i domosdoshem ) , preferohen kandidatet qe kane edhe njohuri te Autocad 3D.
- Te kete njohuri te mira te pakeses Microsoft Office , Microsoft Excel

Shënime

Të gjithë te interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-të e tyre nëpërmjet adresës së e-mailit : [email protected]
Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.


A.Toto sh.p.k.
Aut: Fushë Krujë-Laç km 1
Fushë Krujë,Albania
Phone: +355 682062811
Website: www.mermeretoto.comDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë