311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Arlis Ndertim shpk

Arlis Ndertim shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-04-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Sekretar/Asistent zyre
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania “Arlis – Ndërtim” shpk, është themeluar në vitin 2008. Eshtë një ndër kompanitë lider në tregun Shqiptar dhe jep kontributin e saj, sidomos në objektet residenciale, duke plotësuar kështu kërkesat e vazhdueshme urbanistike. Kompania jonë duke qënë se po zgjeron stafin e saj, është në kërkim të një Asistente administrative.

Detyrat

Përgjegjësitë Kryesore:

•Harton, përkthen dokumente administrative të shoqërisë, në emër dhe për llogari të kësaj të fundit;
•Arshivon dokumentacionin që administron në hardcopy dhe format elektronik (Urdhëresa, Njoftime);
•Mban protokollin hyrës e dalës, të brendshëm e të jashtëm, organizon dokumentacionin në hardcopy në dosjet përkatëse, dhe mban indeks për çdo dosje;
•Kryen printime, fotokopje, skanime të dokumentave, praktikave që dorëzon dhe i dorëzohen;
•Kontrollon kutinë postare, menaxhon, kryen dërgesat postare;
•Menaxhon, shpërndan kancelaritë e zyrës.

Kualifikimet

Kërkesat për këtë pozicion janë:

•Diplomë Universitare
•Përvojë e mëparshme në pozicione të ngjashme
•Të zotëroj shumë mirë paketën MS Office;
•Të zotëroj shumë mirë gjuhën angleze dhe italiane
•Të jetë person i besueshëm dhe me aftësi të mira organizative dhe bashkëpunuese;
•Të dijë të ruajë konfidencialitetin dhe të ketë etikë të lartë profesionale;
•Preferohet grup mosha 25-30 vjeç.

Shënime

Personat e interesuar dhe që plotësojnë kërkesat e përmendura më lart janë të lutur të dërgojnë CV-të e tyre me FOTO dhe me subjekt SALES MANAGER në adresën e email-it   [email protected][email protected]

Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr. 9887 , date 10.03.2008 i ndryshuar, vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për "Mbrojtjen e të Dhënave Personal

Fotografi
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".