311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
SIGAL UNIQA Group AUSTRIA

SIGAL UNIQA Group AUSTRIA, Kompania me e madhe e sigurimeve ne Shqiperi me shtrirje te gjere ne Kosove dhe Maqedoni.

Me shume informacione, klikoni www.sigal.com.al

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bul.Zogu i I, Nr.1 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2253 407/8
  • Mobile: 0694095206
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-03-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Dizajner
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

“SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a. Shoqëri Sigurimi me qendër në Tiranë njofton për 1(një) vend të lirë pune në Drejtorinë e Përgjithshme:

Detyrat

Web Designer

Kualifikimet

Kriteret që aplikanti duhet të plotesojë janë:
•Të ketë arsimin dhe kualifikime në fushën Multimedia, Webdesign, Web Programing.
•Njohuri te mira te progameve ne Design: Photoshop, Adobe Ilustrator, Pagemaker, InDesign.
•Njohuri ne hostim te faqeve, hostim email dhe menaxhim accountesh e-mail.
•Njohuri të mira të gjuhës Angleze (të shkruar dhe të folur);
•Duhet të ketë njohuri të mira të UI (user interface), kompatibilitetit të browserëve dhe funksioneve standard të web-it.
•Baza ne dizenjim e perpunim imazhesh, animime dhe multimedia design, perpunim video/audio dhe njohuri ne programim multimedia.
•Njohuri të mira rreth gjuhëve programuese si HTML,CSS, JavaScript, JQuery, API,PHP dhe databaze My SQL dhe te ngjashme.
•Preferohet te kete njohuri të mira në aplikimin e metodave më të mira të sigurisë dhe si të implementohen E- Commerce programet.
•Duhet të ketë jo më pak se 3 vjet eksperiencë pune.
•Te jete i afte per design te layout te faqeve, shkrim dhe modifikim te permbajtjeve, update i website, zgjidhje probleme kodi, krijimi i backup fileve.
•Të ketë aftësi shumë të mira organizuese dhe komunikuese dhe te punes ne grup.

Të interesuarit, brenda datës 26.03.2019 të dorëzojnë Letër motivimi, C.V. me fotografi dhe 2 referenca, në Departamentin Legal dhe Burimeve Njerëzore të Shoqërisë “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a., me adresë: “Qendra e Biznesit SIGAL”, Blv.“Zogu I”, Nr. 1, Tiranë ose në adresën zyrtare të e-mail-it: [email protected]

Për çdo informacion mund të kontaktoni në numrin e telefonit: 04 22 333 08.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë