311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
A.M.G sh.p.k

A.M.G sh.p.k is a private company founded by Goxha brothers with offices located in Tirana, Albania. The company established in 2001 as a result of the growing demand of the local market for frozen foods. The passion for ice cream was very old and the company the same year started to import one of the world leading brands of ice cream Algida part of Unilever. The company A.M.G sh.p.k is a trusted importer and distributor of qualit...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Tirane-Durres Km.6 Kashare, Tirane, Shqiperi
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +35542453185
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-03-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
Motivuese ALL
Data e përfundimit
30-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

A.M.G shpk - Algida® është një kompani me eksperiencë 15 vjeçare në importimin dhe shpërndarjen e produkteve ushqimore të ndryshme të ngrira. Sot jemi prezente në të gjithë tregun shqiptar me një gamë të gjerë produktesh. Për shkak të zgjerimit të vazhdueshëm kompania është në kërkim të stafit të ri energjik dhe me dëshirë për rritje profesionale.

Detyrat

• Menaxhon dhe monitorin punen e disa agjenteve te caktuar,
• Promovon dhe arrin te lidhe marrveshje per shitjen e produkteve të kompanisë me klientet e medhenj (shumicat),
• Mban kontakte të vazhdueshme me klientët (pikat e shumices) e kompanisë, me qëllim rritjen e cilësisë së shërbimit,
• Pasuron databazën ekzistuese te klientëve,
• Harton raporte të detajuara brenda afateve të përcaktuar dhe sipas formateve te kërkuar.
• Studion tregun dhe konkurrencen ne menyre te vazhdueshme.

Kualifikimet

• Aftësi shumë të mira komunikimi, prezantimi dhe promovimi,
• Aftësi për të punuar në grup dhe drejtuar, si dhe aftësi për të marrë përgjegjësi,
• Eksperiencë të mëparshme 3-5 vjet në supervizimin e shitjeve te produkteve ushqimore, si dhe në shitjet e drejtpërdrejta,
• Aplikanti duhet te ketë njohuri te mira te tregut ushqimor si dhe te pikave ne terren. Prioritet do kenë personat që kanë ekperiencë ne tregun e produkteve ushqimore,
• Aplikantët duhet të jenë të gatshëm të punojnë me orar të zgjatur (sipas nevojës),
• Te jetë me pajisur me leje drejtimi.

Shënime

Personat e interesuar duhet te dergojne CV-n me foto dhe Leter Interesi me email ne adresen: [email protected]
Vetem aplikantët e përzgjedhur do të kontaktohen brenda 48 orëve nga marrja e aplikimit.
A.M.G shpk- Algida® promovon shanset e barabarta!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë