311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Agrotek

Kompania “AGROTEK ALB” me seli ne Mucaj, Vore eshte prodhuese e ushqimeve blegtorale. Duke qene se ne fushen e shpendarise ka hapesira per zhvillimin e kapaciteteve prodhuese, Aksioneret e Shoqerise, vendosen zgjerimin e aktivitetit ne mbareshtimin e pulave per mish. Pas nje periudhe 2 vjecare investimesh ne kete sektor qe konsistoi ne: Ndertimin e kapanoneve per rritjen e pulave per mish sipas nje teknologjie bashkekohore te...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-04-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Agrotek Alb, kerkon Agjent Shitje per shitjen e produkteve dhe nenprodukteve te pulave « TIK TIK » për zonën e Tiranës. Agjenti i Shitjes duhet të arrijë objektivat e caktuara duke raportuar tek Menaxheri i Shitjeve.

Detyrat

  • Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe identifikimin e klientëve të rinj;
  • Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta;
  • Negocion me klientët për pozicionim më të mirë dhe prezencë më të madhe të produkteve;
  • Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit;

Kualifikimet

Kerkesat:

  • Te kete experience 2-3 vjecare si Agjent Shitje
  • Preferohet mosha 30-45 vjec.
  • Të ketë përfunduar shkollën e mesme;
  • Të ketë mbi 2 -3 vite eksperiencë pune të ngjashme në distribucion
  • Të zotërojë lejë drejtimi automjeti kategoria B;

Shënime

Dergoni CV uaj ne adresen e emailit : [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë