311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
SALILLARI Ltd

SALILLARI Ltd, was established as a construction company in 1994 Berat. Since then the company has extended its operation throughout the country from Shkodra to Saranda. The company was grown very fast during last years in reply to the demand of Albanian construction industry and now is one of the biggest companies in our country. The fast developing of the activities maid necessary the transfer of headquarter to Tirana in 2000....

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Old Street Vore - Marikaj, Km 1
 • Vorë, Shqipëri
 • Tel: 4 7 644 047
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-04-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier hidro
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Tirane, ofroj vend pune INXHINIER HIDROTEKNIK
Kompania "SALILLARI shpk" kerkon te punesoje INXHINIER HIDROTEKNIK

PERSHKRIMI I POZICIONIT
Inxhinieri Hidroteknik ka si detyre funksionale organizimin dhe drejtimin e punimeve hidraulike ne perputhje me projektin, preventivin, specifikimet teknike dhe standardet, grafikut te miratuar deri ne fazen e dorezimit te objektit.

DETYRAT KRYESORE
 • Ndjek ecurine e punimeve hidraulike ne faza, qe nga projekti deri ne kolaudimin perfundimtar.
 • Planifikon, organizon dhe mbikqyr punen e grupit te hidraulikeve.
 • Harton dhe kontrollon situacionet mujore.
 • Pergatit dhe koordinon gjith dokumentacionin e duhur tekniko-ligjor per marrjen e lejeve perkatese ne institucionet vendase.
 • Pergatit dhe monitoron grafikun e zbatimit te punimeve hidraulike ne perputhje me grafikun e pergjithshem te projektit.

KRITERET E KERKUARA
 • Edukimi/ KualifikimiTë ketë përfunduar Fakultetin e Inxhinierise Hidroteknike.
 • Gjuhe te huajaAnglisht ne nivel te larte.
 • Njohuri kompjuterikeMicrosoft Office, Project, Autocad.Sap. Etap.
 • MoshaDeri 45 vjeç.
 • Eksperienca e kerkuarMbi 5 vjet eksperience.

Te gjithe te interesuarit mund te aplikojne duke derguar C.V., me foto, ne adresen e-mail: [email protected]
Numer kontakti: +355 68 20 55 689Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë