311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Century 21 Albania

CENTURY 21 ® është krijuar në vitin 1971, kur agjentët e pasurive të patundshme Art Bartlett dhe Marsh Fisher hapën zyrën e tyre të parë në Orange Country, California (USA). Në fund të viteve 70, CENTURY 21 ® ishte shndërruar në njësinë e vërtetë të pasurive të patundshme në Amerikë për numrin dhe vëllimin e transaksioneve, si dhe për cilësinë e shërbimeve të ofruara. Në kushtet e rritjes globale ka qenë një vit përparimi ai i...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. "Nikolla Tupe", Nd. 4, Shk.3, Kati 5, Ap. 16, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 4 22 12 121
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 09-04-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
09-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Century 21 Albania kompani me përvojë 10 vjeçare në tregun e pasurive të paluajtshme në Ballkan po kërkon të rekrutojë menaxhere zyre!

Do të kontaktohen pas datës 20 mars 2019 vetëm të përzgjedhurit për intervistë.

Apliko me CV: [email protected] duke shkruajtur ne Subject: OM Aplikim

Detyrat

Detyra e menaxheres është të asistojë stafin në ndërmjetësimin e transaksionit të shitjes (blerjes) ose dhënies (marrjes) me qira të një pasurie të paluajtshme. Ndër të tjera menaxherja koordinon punën e stafit dhe asiston në ndërtimin dhe mbarëvajtjen e axhendës së tyre ditore.

Kualifikimet

Profili i kandidatit:

- Të ketë mbaruar arsimin e lartë
- Preferohet me eksperiencë të mëparshme në menaxhim
- Të jetë bashkëpunues me të tjerët dhe me sens të mirë organizimi
- Të zotërojë gjuhë të huaja (anglisht, italisht, etj).
- Te jetë mbi 30 vjeç

Video
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë