311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hotel Mondial

Me arkitekturën e tij unike, Hotel Mondial është projektuar në mënyrë origjinale, me pajisje bashkëkohore ku kombinohet në mënyrë të përkryer eleganca dhe thjeshtësia e një ndërtimi neoklasik, duke krijuar një atmosferë unike . I vendosur në zemër të Tiranës, Hotel Mondial ndodhet afër qendrës dhe Qendrave të Biznesit . I njohur si një nga hotelet më mikpritës të qytetit dhe si pikë kryesore referimi, Hotel Mondial u ofron...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr. Muhamet Gjollesha Nd90 Hotel Mondial
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 682004642
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 30-03-2019 edhe 6 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Ekonomist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
E larte (11+ vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
30-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hote Mondial kerkon te punesoje nje Financier me kerkesat e meposhteme :

Kualifikimet

1.Të kenë mbaruar shkollën e lartë me mesatare mbi notën 8
2.Të kenë eksperiencë pune në sektorin e financës mbi 10 vjet
3. Të kenë njohuri mbi programet Kompjuterike, Microsoft Office si dhe ato që lidhen me profesionin e financierit (Alfa,Financa 5 etj)
4. Të jenë profesionalisht në gjendje të marri përgjegjësitë e detyrës në ngritje.
5.Të jenë e komunikueshme me eproret dhe vartësit dhe e angazhuar në zgjidhjen e problemeve dhe detyrave qe lidhen me vendin e saj të punës.
6. Vlerësimi i pozicionit të punës bazohet në standardet e përcaktuara mbi pagat.
7. Kanë prioritet, eksperiencat ne sektorin hoteleri.

Shënime

Dergoni CV tuaj ne adresen email : [email protected]
Kerkesat do te pranohen deri ne daten 30 Mars


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë