311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Century 21 Bond

http://www.century21albania.com/engb

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-04-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-04-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Zyra Century 21 Bond eshte ne kerkim te konsulenteve me te mire imobiliar.

Detyrat

Detyrat kryesore te konsulentit imobiliar

 • Vepron si një ndërmjetës në negociata ndërmjet blerësve dhe shitësve të pronës apo qerasë.
 • Negocion çmimet ose kushtet e tjera të shitjes/qerase.
 • Nxit e shitjen e pronave përmes reklamave dhe pjesëmarrjes në shërbime të shumëfishta.
 • Shoqëron klientët gjatë vizitave dhe inspektimeve të pronës, duke i këshilluar ata për përshtatshmërinë dhe vlerën e shtëpive që po vizitojnë.
 • Interviston klientët për të përcaktuar saktë nevojat dhe llojin e pronës që kërkojnë.
 • Kontakton klientët e tanishëm ose potencial për të promovuar produkte ose shërbime.

Kualifikimet

Profili i kandidatit:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi.
 • Aftësi shumë të mira negociuese.
 • I aftë të punojë në grup.
 • Pasion dhe ambicie për t’u rritur profesionalisht.
 • Njohuri te gjuheve te huaja Anglisht, Italisht
 • Eksperiencat e mëparshme në shitje dhe sherbim klienti përbëjnë avantazh
 • Mosha mbi 23 vjec

Shënime

Kandidatet e interesuar te dergojne CV-ne e tyre tek: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë