311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Dast sh.a

Kompania Dast sh.a lider në prodhimin e ngjitësve dhe rifiniturave. Kompania Dast ben pjese ne DeltaGroup e cila perbehet nga kompanitë Deutschcolor, Delta,Dast dhe DeltaHome. Deltagroup është lider në tregtimin dhe prodhimin e nje game te gjere produktesh, duke punuar dhe duke pasur ekskluzivitetin e disa kompanive te njohura nderkombetare.

DAST nuk është thjesht një prodhues i apasionuar i materialeve cilësore të ndërt...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga Tirane-Durres – Km30, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 355 42 407445
  • Mobile: 355 68 20 60 749
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 27-03-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
27-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si të aplikoni:
Për të aplikuar për këtë mundësi, ju lutem dergoni CV me foto dhe dokumentat tuaja plotësuese, duke përcaktuar pozicionin për të cilin aplikoni , në adresën: [email protected]
Ju do të kontaktoheni nga burimet njerëzore, DELTA GROUP, vetëm nëse CV dhe dokumetat tuaja plotësuese do të klasifikohen / seleksionohen nga skuadra jonë e vlerësimit.

Tek ne Cv-ja juaj është e sigurt dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Autostrada Tiranë – Durrës
Durrës, Km 30
Phone: +355 52 25 25 25
Fax: +355 52 25 25 26
[email protected]
www.dast.eu
DELTA GROUP

Kualifikimet

Kriteret që duhet të përmbushin kandidatët:

  • Të ketë përfunduar arsimin e lartë.
  • Të ketë aftësi shumë të mira menaxheriale.
  • Eksperiencë në fushën e menaxhimit
  • Mosha e preferuar 25-40 vjec.
  • Lejë drejtim automjeti.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë