311 Punë aktive

97511 Punëkërkues

5980 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Remax Invest

Remax Invest eshte pjese e Remax Albania . RE/MAX eshte rrjeti më i madh botëror në sektorin e pasurive të paluajtshme. Receta e suksesit tek RE/MAX është fokusi ynë në njerëz – klientët, konsulentët, brokerat/pronarët. Sigurimi i konsulentëve dhe brokerave/pronarëve me mjetet më të mira, suport të vlefshëm dhe mundësi edukimi, RE/MAX siguron një standard të vazhdueshëm dhe cilësor të shërbimeve të pasurive të paluajtshme për të g...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 26-03-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Agjent Imobiliar
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
26-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

RE/MAX Invest po te kerkon ty sepse Invest eshte nje skuader fantastike ndaj kerkon t'i bashkohen fantastike te tjere!
Apliko per pozicionin Konsulent Imobiliar sepse Invest mirepret dhe nxit te rinjte pasionante qe duan te zhvillojne nje karriere te suksesshme!

Kualifikimet

1. Arsim i larte.
2. Pasion dhe deshire per t'u rritur profesionalisht dhe per te konkurruar me me te miret ne treg.
3. Aftesi shume te mira komunikimi me theksin te ''nuk kam komplekse ne komunikimin me te panjohur

Shënime

Dergo CV ne: [email protected]
Vetem kandidatet e perzgjedhur do te kontaktohen per interviste!


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë