377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 21-02-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
21-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania kërkon një Menaxher Sektori (për dep e shitjeve) për klientin e saj, përfaqësues ekskluziv i një prej prodhuesve ndërkombëtar më të mëdhenj në botë të sistemeve të trajtimit të ujit dhe produkteve të tij.

Detyrat

1.Menaxhon ciklin e shitjeve;
2.Ndërton dhe mban marrëdhënie me klientët nëpërmjet vizitave periodike duke identifikuar nevojat specifike të tyre, ofruar informacionin e duhur teknik rreth produkteve dhe duke ju rekomanduar zgjidhjet e nevojshme;
3.Identifikon klientë të rinj, vlerëson potencialin dhe nevojat e tyre si dhe hulumton dhe analizon opsionet e duhura të shitjes;
4.Bashkëpunon me departamentet e tjera me qellim koordinimin dhe ofrimin e një shërbimi të shkëlqyer dhe në kohë tek klientët;
5.Përmirëson arritjet dhe kompetencat e stafit nëpërmjet transferimit të informacionit të nevojshëm teknik dhe procedurial tek ta, mentorimit të tyre etj;
6.Raporton në mënyrë periodike tek CEO i kompanisë.

Kualifikimet

•Diplomë Universitare;
•Eksperiencë e mëparshme në shitje në pozicione të ngjashme (kryesisht FMCG, retail, distribucion);
•Te njoh mirë paketën MS Office (kryesisht Word, Excel);
•Aftësi shumë të mira komunikimi, negocimi dhe menaxhimi stafi;
•Të jetë i/e orientuar drejt marrëdhënieve me klientin;
•Të ketë leje drejtimi automjeti.

Të dhënat:
Pozicioni: Menaxher Sektori (dep. i shitjeve);
Udhëtime pune: Po, brenda vendit;
Raporton: Administratori
Pagesa: Ndër më të mirat në treg (fikse + bonuse + makinë, etj);
Kontrata:Sipas Kodit të Punës;
Aplikimet mbyllen: 21.02.2019.

Shënime

Për të aplikuar për këtë mundësi punësimi, ju lutemi dërgoni CV-në tuaj dhe dokumentet e tjera shoqëruese duke ndjekur linkun e mëposhtëm:
https://aplikim.eppc.alDërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë