377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Hydro&Energy shpk

Hydro&Energy shpk

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-03-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Inxhinier mjedisi/mekanik master shkencor,profili energjitike
Projektimi i sistemeve te kondicionimit, ngrohjes ne dysheme dhe hidro-sanitare ne ndertesa.

Detyrat

Vizatimi ne Autocad i projekteve
•Llogaritja dhe dimensionimi i sistemeve te ndryshme.
•Mesimi dhe aplikimi I programeve inxhinierike te modelimit dhe llogaritjeve.
•Pergatitja e raporteve teknike, specifikimeve dhe preventivave per projekte te ndryshme.
•Kerkon dhe koordinon nepermjet eprorit punen e perditshme;
•Pergatit dhe organizon te gjitha projektet e reja dhe/ose modifikon me eprorin.
•Pergatit, propozon zgjidhje me koleget e tjere per projektet.

Kualifikimet

Te jete diplomuar ne Inxhinieri Mekanike/ Mjedisi ne profilin Energjitike.
•Njohuri ne programe Auotcad, Microsoft Office.
•Te kete njohuri shume te mira te gjuheve Anglisht/Italisht..
•Te dije te punoje ne grup dhe te bashkepunoje me koleget.
•Preferohet te kete njohuri ne progamin Revit MEP
•Preferohet te kete punuar ne studio projektimi MEP

Shënime

Te gjithe te interesuarit, jane te lutur qe te dergojne CV nepermjet adreses se e-mailit [email protected] 

•Vetem kandidatet qe permbushin kualifikimet e kerkuara do te perzgjidhen dhe do te njoftohen me e-mail per interviste.
•Të gjithë aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet sipas ligjit Nr. 9887 të vendosur nga Parlamenti i Shqipërisë mbi “Mbrojtjen e të dhënave personale.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".