377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
KMY

Kombinat i Mishit yzberisht ushtron aktivitetin e vet ne perpunimin e mishit, fabrike sallami dhe proshute, fabrike perpunim te mishit, frigorifer, magazinim etj. Ferma per blegtori, rritja e pules, rritja e derrit, rritja e viçit, qender grumbullimi per bageti. Ferma bujqesore per prodhim bujqesore, fruta-perime etj. Shitje me shumice e pakice, magazine, dyqane, supermarkete, bar-kafe, fast-food, restorante etj. Import-eksport te...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga 3 Deshmoret Yzberisht
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-03-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Asistente Blerjesh

Detyrat

1.Perzgjedh dhe propozon furnitore potenciale qe permbushin kerkesat dhe kushtet e kompanise
2. Propozon cmimet optimale , eshte pjese e diskutimeve & vendosjes se tyre
3.Ndjek dhe lehteson procesin e hyrjes se produkteve te reja ne pakice e shumice dhe trajnon shitjet ku eshte e nevojshm per gamen e produktit qe mbulon
4.Analizon dhe nderton raporte te ecurise se produktit sipas kategorive dhe propozon zgjidhje per te permiresuar rezultatet
5.Njeh pozicionimin e konkurrences ne treg dhe nivelin e te njejtave produkte ne tregjet e huaja
6.Perzgjedh dhe pergatit produktet per promocion sipas rastit.
7.Eshte ne kontakt te vazhdueshem me furnitoret e kategorise, mban nen kontroll stokun e kategorise dhe ndjek statusin e porosise
8.Ndjek projekte te caktuara ne bashkepunim me Furnitorin dhe Projekt Menaxherin.

Kualifikimet

1.Komunikim perfekt ne gjuhen angleze dhe italiane
2.Ekperience ne menaxhim minimum 3 vjet
3.Te kete aftesi manaxheriale dhe aftesi per te punuar ne grup
4.Eksperiencat ne te njejtin pozicion perbejne avantazh.

Shënime

Cv-te duhen derguar ne adresen: [email protected] & [email protected]

Do te merren ne konsiderate vetem personat qe kane punuar ne profil te ngjashem.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë