377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Univers Promotions

Produkte promocinale. Import, perpunim dhe tregetim i artikujve promocionale.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Mbikalimi Rinasit, Aut TR-DR, km8
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0692022277
  • Mobile: 0692022277
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-03-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Marketing
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Univers Promotions eshte themeluar ne vitin 2007 dhe operon ne tre sektore: dhuratat promocionale, printim dixhital dhe veshje/uniforma pune. Me nje portofol produktesh te gjere, Univers Promotions i sherben nje game te madhe klientesh, midis te cilave bejne pjese shumica e kompanive multinacionale qe operojne ne tregun tone.
Ne kuader te rritjes se metejshme Univers Promotions kerkon te zgjeroje ekipin dinamik te shitjeve dhe shpall vakant pozicionin e meposhtem duke ofruar nje pakete financiare nga me konkurueset ne treg:Pozicioni: Business Sales Representative

Detyrat

Raporton tek: Drejtori Shitjeve
Objektivi pozicionit: Zgjerimi i portofolit te klienteve bazuar ne gamen e produkteve egzistuese.
Kontribut ne rritjen dhe arritjen e objektivave te kompanise, gjithmone duke ruajtur vizionin dhe vlerat e saj.

Pergjegjesite:
 Potencializimi, vleresimi dhe zhvillimi i mardhenieve me kliente te rinj;
 Analizim i plote i produkteve, prezantimi i tyre dhe rekomandimet e duhura tek klientet, me qellim plotesimin ne menyre efikase te nevojave dhe kerkesave te tyre;
 Ndjekja me kujdes dhe përpikmëri e klientëve si dhe negocimi me ta për realizimin e procesit të shitjes;
 Bashkepunimi me strukturat e tjera te kompanise per realizmin final te porosive;
 Zhvillimi dhe zbatimi i planit te punes ne funksion te objektivave dhe planit te biznesit te kompanise;

Kualifikimet

Aftesite e kerkuara:
 Eksperience 1-3vjecare ne shitje B2B dhe mardhenie me klientin.
 Aftesi shitese dhe negociuese.
 Te jete i/e orientuar nga rezultatet dhe i/e motivuar nga objektivat.
 Te kete iniciative, te punoje i/e pavarur dhe te jete proaktiv.
 Te kete leje drejtimi automjeti.
 Gjuha angleze (preferohet niveli “business”).
 Programet baze kompjuterike.

Shënime

Ju lutemi te aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili: [email protected]

Video
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë