377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
AreaDataProcessing

http://www.areariscossioni.it/chisiamo.php

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 11-03-2019 edhe 22 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
11-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AreaDataProcessing eshte pjese e AreaRiscossioni SRL dhe punon ne fushen e taksave lokale prej me shume se 20 vitesh, ndersa ne Tirane operon prej 5 vitesh.
Ne degen e Tiranes aktualisht jane te punesur rreth 60 veta te cilet jane ndare ne departamente te ndryshme. Aktivitet lidhen me verifikimin e taksave te deklaruara nga taksapaguesit , analizat e praktikave me probleme e deri tek mbledhja e detyrimeve. Te gjitha aktivitetet e kompanise kryen nepermjet kompjuterit (jo ne menyre telefonike).

Detyrat

-Analiza e praktikave te kontribuenteve (taksapagueseve), individe dhe biznese
-Verifikim ne fushen e fiskut lokal
-Mbledhja e detyrimeve ne fushen e fiskut lokal

Kualifikimet

-Te kene mbaruar studimet ne degen ekonomike ose juridike ( ose profil tjeter)
-Njohje e mire e gjuhes italiane , e folur/e shkruar
-Njohje shume e mire e paketes Office

Shënime

Per me shume informacion dergoni CV tuaj ne adresen e email :  [email protected] ose [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë