377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ALBANIAN MOTOR COMPANY

Në Ford, ne duam të ofrojmë diçka më shumë për klientët tanë besnikë. Për shkak se automjetet më të vjetra kanë nevojë për më shumë kujdes dhe vëmendje për të ruajtur sigurinë dhe besueshmërinë, Ford ka përgatitur një program të posaçëm të mirëmbajtjes dhe servisimit për të gjitha automjetet, FORD MOTORCRAFT. Motorcraft ofron një shërbim të plotë dhe me cilësi të lartë me një çmim të volitshëm. Kështu, Ford juaj do të vazhdojë t...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres km 10, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042407990
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-02-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Te punosh me me te miret!

Albanian Motor Company eshte perfaqesuesja zyrtare dhe ekskluzive e markes Ford – Lider ne Tregun Shqipetar
Shitja e automjeteve dhe pjeseve origjinale te kembimit per te gjithe automjetet Ford eshte qellimi yne.

Per te cuar ne nje nivel me lart objektivat e saj dhe per ti sherbyer me se miri cdo klienti kompania kerkon te zgjeroje stafin e servisit me nje specialist llamarinist ne sektorin e lyerjes se automjeteve

Pozicioni: Specialist llamarinist

Detyrat

•Te jete i afte per zmontimin e automjeteve te aksidentuara me qellim preventivin e riparimit.
•Te jete i afte per drejtimin/saldimin dhe regjistrimin e pjeseve te demtuara te karrocerise.
•Te pergatise mjetin per punimet e metejshme ne repartin e lyerjes.
•Te kryeje montimin pas lyerjes dhe regjistrimet e mundeshme me qellim finalizimin e riparimit.

Kualifikimet

•Eksperience ne fushen e serviseve te riparimit te llamarines dhe lyerjes.
•Te punoje ne grup dhe te mbaje pergjegjesite e tij.
•Leje drejtimi automjeti.

Shënime

Afati i dorezimit te CV eshte data 28 shkurt 2019 ne adresen e mailit [email protected] / [email protected]
CV duhet te shoqerohet me fotografi te bere se fundmi
Pas perzgjedhjes nga komisioni vetem nje pjese e tyre do te perzgjidhen per te dhene intervisten prane kompanise.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë