377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
LOG in ALBANIA

Shoqëria LOG in ALBANIA është themeluar në vitin 1992 me dëshirën dhe ambicien për të qenë përfaqësuese dinjitoze në tregun shqiptar dhe rajonal të shërbimeve. Aktualisht aktivitet e saj kryesore janë: agjensi doganore, spedicionere dhe transporti; agjensi turistike; shërbim postar ekspres; veprimtari në fushën e dhënies me qera të mjeteve të transportit; veprimtari në fushën e shitjes me shumicë e pakicë të produkteve të telefonis...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bulevardi "Dëshmoret e Kombit", Brenda në "Rogner Hotel Tirana", Kati 1
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2240819
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 08-03-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim shitjeve
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
08-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Log in Albania Sh.P.K eshte krijuar ne vitin 2004 dhe operon ne nje sere fushash te ndryshme sherbimi duke perfshire Qeradhenien e Makinave nepermjet Franchises se prestigjozit Surprice Cars, i cili na ka besuar ekskluzivitetin e perdorimit te brandit nderkombetar ne te gjithe Ballkanin; Sherbimet Doganore ne te gjithe territorin e Shqiperise; Operatorin Turistik si dhe distribucionin zyrtar te produkteve Vodafone Albania.

Log in Albania eshte ne kerkim te kandidateve potenciale per rolin “Perfaqesues Shitjesh B2B”.

Qellimi i Pozicionit:
Te prezantoje dhe realizoje shitjen e sherbimeve qe ofron kompania tek Klientet Biznes duke synuar permbushjen e objektivit mujor te shitjes dhe sherbim te shkelqyer ndaj Klientit.

Detyrat

Detyrat dhe Pergjegjesite:
•Analizon dhe kerkon Klientet potenciale Biznes ne sektorin e makinave me qira, transfertave, guidave, sherbimeve te turizmit por jo vetem por jo vetem.
•Promovon sherbimet qe ofron kompania tek Klientet Biznes, duke synuar finalizim te shitjes.
•Pergatitit dhe propozon tek Klientet potencial oferten financiare dhe ndjek procesin deri ne nenshkrimin e kontrates.
•Miremban dhe kujdeset qe marredhenia me Klientet aktuale Biznes te jete e shkelqyer.
•Trajton ne menyre profesionale cdo ankese te Klientit duke ofruar zgjidhjen e tyre. Raporton ecurine tek Drejtori i Shitjeve.
•Pergjigjet me etike dhe ne cdo kohe thirrjeve telefonike te marra nga Klientet.
•Detyra te tjera sipas kerkeses se eproreve.

Kualifikimet

Kualifikimet dhe Aftesite:
Edukimi: Diplome Universitare.
Eksperienca: Minimalisht 2-3 vite eksperience pune ne shitje B2B.

Aftesite:
•Aftesi shume te mira ne shitje dhe ne sherbimin ndaj Klienteve.
•I motivuar dhe I orientuar drejt arritjes se rezultateve.
•Aftesi per te fituar besimin e Klientit nepermjet menaxhimit te shkelqyer te marredhenies me Klientet.
•Aftesi shume te mira komunikuese dhe aftesi shume te mira per te menaxhuar kohen.
•Njohuri shume te mira te gjuhes angleze
•Aftesi per te punuar nen presion
•Zoteron leje qarkullimi te tipit B.

Shënime

Procedura e Aplikimit:
Nese jeni te interesuar, ju lutem dergoni CV tuaj ne adresen [email protected] duke vendosur si subjekt "Aplikim per Perfaqesues Shitjesh B2B".
Vetem kandidatet te cilet perzgjidhen do te kontaktohen.

Te gjitha aplikimet do te trajtohen ne konfidecialitet te plote!Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë