377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Banka Kombetare Tregtare BKT

Banka Kombëtare Tregtare është nje nga bankat më te konsoliduara në Shqipëri.Banka ka marre gjate viteve çmime të shumta për shërbimet e saj, duke e vleresuar si Banka e Vitit nga organizata të ndryshme.

BKT është banka e dytë me e madhe dhe banka më e vjetër tregtare në Shqipëri me një total prej 2.3 miliardë USD në asete dhe 1.9 miliardë dollarë në depozita. Rrjeti i BKT përfshin 83 degë, nga të cilat 59 janë të vendo...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Bul. Zhan. d'ark, Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: 042 281 554
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 17-02-2019 mbaron sot


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Punonjes social
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
17-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

BKT

Detyrat

 • Të jetë përgjegjëse për mirëmbajtjen dhe pastrimin e ndërtesës së Zyrës Qendrore / Rezidences dhe mjediseve të saj të jashtme përmes kryerjes së detyrave të ndryshme pastrimi.
 • Të sigurojë standarde të larta të pastërtisë dhe higjienës nepermjet pastrimit të plotë të zyrave/ dhomave/ ambienteve te tjera, mobiljeve, dritareve dhe pajisjeve, larjen e tyre, etj.
 • Të tregojë në çdo kohë kulturën dhe mirësjelljen, si dhe të mbajë uniformën e pastër dhe të rregullt gjatë orarit të punës.
 • Të aplikoje në mënyrë korrekte udhëzimet, rregulloret e sigurisë së brendshme në ndërtesën e Drejtorise se Pergjithshme apo Rezidences, etj.

Kualifikimet

 • Të kete diplome në shkollën e mesme.
 • Të ketë njohuri themelore të praktikës së përgjithshme të higjienës.
 • Të ketë njohuri për produktet pastruese dhe aplikimin e tyre.
 • Të jetë në gjendje të përdorin pajisje të ndryshme dhe produkte pastrami.
 • Te jete e disponueshme per te punuar me orar te zgjatur, edhe ne fundjave nqs eshte e nevojshme.
 • Të tregojë në çdo kohë kulturën dhe mirësjelljen në të gjitha mjediset ku kryen detyrat e caktuara.

Shënime

Kandidatet e interesuar mund te aplikojne online ose te dergojne cv ne adresen e email [email protected]
Kandidatet e interesuar duhet te aplikojne deri me 17 Shkurt 2019. Vetem kandidatet e kualifikuar do te njoftohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë