377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ep & partners consultancy shpk

ep & partners consultancy është një bashkëpunim Shqipëtar dhe Hollandez, i cili sjell praktikat më të mira Hollandeze në trajtimin e burimeve njerëzore, trajnimeve dhe të menaxhimit financiar, praktika të provuara më parë si më të sukseshmet nga kompanitë më të mëdha në botë, të cilat operojnë në shumë tregje.

Këto praktika kanë rezultuar shumë të suksesshme në vendet në zhvillim, sidomos në Rusi dhe ish Republikat...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Zona e Liqenit Artificial Capital Shopping Center Pallati "Syri i Liqenit", Kati 2, Apt 9, Tirane.
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 067 202 35 31
  • Mobile: 067 202 35 31
Profili i Kompanisë
Fier , Shqipëri 15-02-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
15-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

EPPC Albania on behalf of its client, a BIG INTERNATIONAL COMPANY, subcontractor of Trans Adriatic Pipeline (TAP), is currently recruiting a Civil and Permitting Engineer (fixed-term contract).

Detyrat

•Preparation, management and responsibility of the documentation to be kept at site as per Albanian regulations and/or as per Legal Supervisor instructions;
•Dealing with contractor’s personnel at site in order to obtain the required information
•Preparation and submission of the documentation package in order to obtain company’s Utilization Certificate;
•Dealing, in conjunction with contractor, with Albanian authorities that might come at both onshore and offshore sites;
•Supervision of subcontractors’ compliance with Albanian regulations and with approved permits.

Kualifikimet

• Graduated in Civil Construction Engineering (Must);
• A minimum of two years of work experience on construction sites;
• Very good English;
• Team player, leadership, ability to work autonomously;
• Problem-solving and a strong sense of self- initiative;
• A strong mind-set towards safety, quality and environment during the construction activities is essential;
• Resident in Fier county or available to move and work in Fier.

Facts & Figures:

Position: Civil and Permitting Engineer
Location: Fier
Contract: According to the Labor Code (Fixed-Term)
To apply until: 15.02.2019

Shënime

How to apply:

To apply for this opportunity, please fill your application at:

https://aplikim.eppc.al

You will be contacted by EPPC only if your CV will be qualified by our evaluation team.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë