377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Grupi Kadiu

Kompania Kadiu SH.A u themelua më 10.07.1992, me pronar të vetëm z.Leonard Kadiu, me objektiv të kompanisë tregtinë e pjesëve të këmbimit për mjetet e transportit automobilistik. Kadiu SH.A bashkëpunon me kompanitë më të njohura të pjesëve të këmbimit në Gjermani, si: ZF trading GmbH, MSI, Febi, Pagid, Lemforder, Hella, K+F, FAG, FTE, Victor Reinz, Stabilus, GKN, Sachs, Luk, Ina etj. Me kalimin e kohës, ky bashkëpunim ka ardhur duk...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Autostrada Tiranë-Durrës, Km 3, rruga dytësore, Tiranë
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +35542407282
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Durres, Shqipëri 07-03-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

KADIU sha, lider në tregun shqiptar për shitjen e lubrifikantëve dhe pjesëve të këmbimit te automjeteve, kërkon kandidatë për pozicionin "Agjent Shitjeje Terreni" për në Tiranë dhe Durres.

 • Të interesuarit duhet të plotësojnë kriteret e mëposhtme: 
 • Të ketë arsim të lartë
 • Te kete eksperience ne kompani distribucioni (2-5 vjecare perben perparesi)
 • Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi
 • Të jetë korrekt dhe bashkepunues
 • Të jetë banues në Tiranë
 • Të jetë në moshën nga 25 deri 40 vjeç
 • Të ketë patentë makine.

Kualifikimet

Page e kenaqshme me sistem bonusi!

Shënime

Të interesuarit të dërgojnë CV-në e tyre tek: [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë