377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Multi Parking Management Sh.P.K

Multi Parking Management Sh.P.K

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-03-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
40000 ALL
Data e përfundimit
06-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania "Multiparking Management" Sh.P.K operon ne tregun shqipetar si lideri i tregetise me pakice dhe shumice ne formen e pikave te shitjes (Kioske). Zgjerimi i aktivitetit tone ka bere te mundur dhe hapjen e pozicioneve te reja te punes. Aktualisht kompania jone kerkon te punesoje ne pozicionin Supervizor/Menaxher Terreni sipas detyrave te percaktuara ne kompani. Supervizori/Menaxheri duhet te ushtroje funksionin e tij cdo dite ne nje pjese te caktuar te pikave te shitjes sipas nje kalendari te miratuar nga punedhenesi.

Detyrat

1. Duhet te kontrolloje cdo dite pikat e shitjes sipas kalendarit te miratuar nga kompania
2. Kontrolli i produkteve sipas planeve
3. Kontroll i gjendjes se stokut ne pike
4. Sipas planit te punes duhet te kryeje inventarit total te seciles pike ne bashkepunim me Departamentin e Finances.
5. Monitorimin e punes se punonjesve qe do te kete nen varesine e tij.
6. Monitorim i pikave ne lidhje me respektimin e planogrames, pastertise etj.
7. Raporton cdo dite tek eprori direkt per problematikat qe mund te dalin

Kualifikimet

1. Arsim i larte
2. Eksperience ne distribucion
3. Eksperience ne monitorim gjendje inventari
4. I afte dhe i komunikueshem me koleget
5. I afte te zgjidhe problemet ne pune

Shënime

Kanditatet mund te dergojne aplikimet e tyre ne adresen email
[email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë