377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
ASTER LOGISTICS BALKANS shpk

Aster Logistics is well-established and aggressive Freight Forwarder and Global Logistics Provider formed by a group of professionals logistics/transportation/custom broker executives with over 30 years of experience. Capitalizing on this solid foundation we have leveraged our strengths and expanded our operations through an agency network spanning over 50 countries worldwide supporting efficient local and global distribution strat...

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 06-03-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Logjistike
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Bashkëpunim me një ekip ndërkombëtar

- Mundësitë për rritje profesionale dhe personale
- Përcaktimi për të mësuar dhe punuar në një mjedis dinamik
- Te afte per te punuar ne grup ne pozicione te ndryshme

Kualifikimet

Kandidatet duhet e plotesojne kriteret e meposhtme:


Te kete aftesi shume te mira negociuese.
Te kete pervetesuar Gjuhen Angleze. dhe italiane
 Diplomë në fushat që kemi të bëjmë me logjistikën, dërgesat, tregtinë e jashtme dhe të ngjashme
Te kete aftesi shume te mira komunikuese, bashkepunuese dhe te krijoje marredhenie te shpeja dhe korrekte me bashkepunetoret.

Shënime

Te interesuarit te dergojne CV dhe Leter Motivimi ne adresen [email protected]
Vetem kandidatet qe plotesojne kriteret e mesiperme do te perzgjidhen per fazen e intervistes.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë