377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Albania Car Rentals Shpk

Rent a car in Albania. The best since 2012. Drive Enjoy Welcome back !

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Njesia Bashkiake Nr. 9, Bulevardi Zogu i I, Pallati 32, Nr. 37 (Ambjent 2 katesh)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 60 18 857
Profili i Kompanisë
Korce, Shqipëri 06-03-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Enterprise Rent a Car Albania kerkon te punesoje Operator makinash me qira per qytetine Korces.

Detyrat

• Mirepritja dhe takimi me klientet;
• Marrja e te dhenave te klientit per sherbimin per te cilin eshte i interesuar.
• Kujdeset per t’i dhene klientit informacionin e nevojshem lidhur me makinat, cmimet, sherbimet e tjera, qe ofron kompania.
• I komunikon Klientit te gjitha detajet ne lidhje me pagesat per sherbimin e marre; si kesh, transferte bankare apo karte krediti.
• Tregon vemendje per faturen e klientit, e cila duhet te jete e sakte dhe te perfshije te gjitha sherbimet e marra.
• te jete sa me vigjilent ne vendin e punes.
• I afte te negocioje ne rast problemesh ne lidhje me punen.
• I afte te punoje shume mire ne grup, dhe te marre pergjegjesi individuale.
• Fleksibel me orarin, puna eshte e organizuar ne dy turne.
• Falenderon klientin per qendrimin e tij dhe e fton ate, te vije perseri.
• Ne cdo moment duhet te kete nje komunikim dhe paraqitje sa me profesionale me klientet, t’i informoje ata per te gjitha grupet e makinave, termat dhe kushtet ne kontrate, sherbimet ekstra qe klienti mund te marre, dhe cdo informacion shtese te kerkuar nga klienti ne menyre sa me te sakte
• Të zbatojë me korrektësi oraret dhe rregullat.
• Të ketë sjellje etike me klientin e kolegët e tij.

Kualifikimet

• Te zoteroj disa gjuhe te huaja (perferohet ne vecanti gjuha angleze dhe italiane, ne nivel shume te mire komunikimi).
• Eksperienca te meparshme ose te ngjashme ne makina me qira.
• Korrektesi ne kushtet e punes, njohuri shume te mira te paktes Microsoft Office.
• Te jete serioz dhe i komunikueshem.
Te jete me banim ne qytetin e Korces.

Shënime

Kandidatet që plotësojnë kriteret mund të aplikojnë pranë Zyrës te kompanise tone duke derguar nje CV ne adresen [email protected]


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë