377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
LIFE

“LIFE” është libraria e parë dedikuar profileve mjekësore, e cila sjell për studentët dhe profesionistët e shëndetësisë në vend botimet më të fundit dhe titujt më të njohur të dalë në qarkullim në vitet e fundit.

Nëse më parë studentët e mjekësisë në Shqipëri por edhe profesionistët e kishin të vështirë, në mos të pamundur të shtinin në dorë vëllime prestigjioze. “LIFE” e ofron tashmë këtë mundësi posaçërisht për ta.
...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga, Barrikadave, pallati Galeria e Tiranes, nr. 6, (ishkinema 17 Nentori)
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: -
 • Mobile: 0696053527
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-03-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Farmacist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
55000 ALL
Data e përfundimit
06-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Përshkrimi i Punës: Azhornimi i një data base të produkteve farmaceutike, shëndetësore dhe veterinare.

Aktiviteti i profilit të kërkuar:
 • Mbledhja dhe hedhja e të dhënave për sa i përket produkteve të reja, azhornimi i produkteve ekzistuese dhe administrimi i burimit të informacionit
 • Mbledhja, azhornimi, dhe kontrolli i cilësisë së përmbajtjes shkencore dhe normativave përkatëse;
 • Respektimi i standarteve të kërkuara;
 • Kontrolli i cilësisë së të dhënave ekzistuese në data base: verifikimi i saktësisë dhe qartësisë së informacionit lidhur me medikamentet dhe produktet e ndryshme (integratorë, produkte me origjinë vegjetale, etj.).
 • Verifikimi për përputhjen e informacionit me klasifikimin e dhënë nga burimet zyrtare, në mënyrë që të jenë të qarta, e të identifikueshme lehtë nga specialistët;
 • Kërkimi dhe azhornimi i teksteve normative.

Kualifikimet

Kriteret:
 • Diplomuar në Farmaci
 • Njohuri të mira shkencore
 • Njohje e mirë e gjuhës italiane
 • Njohje e mirë e programeve informatike bazë (Mikrosoft Office)
 • Aftësi të mira integrimi në grup, aftësi për të punuar në bazë të objektivave, precizion, kapacitet për respektimin e afateve.

Shënime

Orari: 08:00 - 17:00

Kontratë konform legjislacionit në fuqi
Paga deri në 55.000 Lek

Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret do te kontaktohen telefonikisht.

Adresa: Rr. e Barrikadave, p. Galeria e Tiranes, nr. 6, (ish kinema 17 Nentori).


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë