377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Univers Reklama sh.p.k.

Univers Reklama zotëron kapacitete të mjaftueshme teknologjike dhe njerëzore për të ndërmarrë punime dhe projekte të madhësive të ndryshme, duke siguruar ekspertizë në ideim, dizenjim, realizim, montim dhe mirëmbajtje me një cilësi të padiskutueshme. Cikli i prodhimit të kësaj kompanie është i plotësuar duke bërë që besimi i kompanive më të mëdha në tregun e karburanteve, tregtisë, bankave dhe shërbimeve të rritet bashkë me të.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostradte km 8, Mbikalimi i ri i Rinasit (Qafe-Kashar)
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0676000728
  • Mobile: 0676000728
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-03-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Univers Reklama, Prej vitit 2001, e cila kryeson tregun e prodhimit dhe montimti te reklamave, ekspozitoreve dhe produkteve te tjera marketing per Shqiperi dhe Rajon shpall njoftimin per pozicione shtese ne repartin e prodhimit ne sektorin e proshimit te reklamave,

Kerkojme specialiste te kesaj fushe me eksperience dhe deshire per tu bere pjes ee stafit tone per projektet qe kemi ne vijim.

Detyrat

Detyrat e pozicionit lidhen me hapat qe ndjeksh sektori i prodhimit te rekalmave duke perfshire proceset e ndryshme te pasojne njera tjetren me qellim realizimin e punimeve me cilesi dhe ne kohe.

Kualifikimet

  • Te jete specialist ne pune me ksperience ne kete fushe, minimalisht deri ne 3 vjet
  • Te kete aftesi per te punuar ne grup
  • Te mos jete nxitesh i problemeve
  • Te jete i disponuaeshem per oraret e punes.

Shënime

Te interesuarit te paraqiten cdo dite prane fabrikes tone ne adresen:

Mbikalimi i Rinasit, Qafe Kashar, ana e kundert me Megatek, nga ora 8:30 - 16:00 nga e Hena ne te Premte ose te telefonojne ne numrin 0676000728Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë