377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

HOTEL ILIRIA INTERNACIONAL

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 04-03-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Hotel Iliria Internacional, Durrës, në kuadër zgjerimit të stafit kërkon personel me kualifikimet dhe kërkesat e mëposhtme:

Banakier/e restoranti

Kualifikimet / Kërkesat:
•Kandidati ose Kandidatja duhet të ketë eksperiencë pune në shërbimin e klientelës si të barit ashtu edhe të restorantit;
•Duhet të jetë me banim në Durrës ose në rrethinat e tij;
•Të jenë korrekt dhe disponibël;
•Të ketë komunikim të mirë me klientin dhe stafin e punës;
•Të ketë njohuri të gjuhës angleze

Të gjithë të interesuarit të dërgojnë CV në adresën e emailit: [email protected]
Ose TEL: +355 52 260 965


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë