377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Delta Home

Risia më e fundit nga Delta Group vjen më 28 Mars 2012, me brand-in e ri Delta Home, në zemër të Tiranës në zonën e ish bllokut. Delta Home sjell në Shqipëri ekskluzivitetin e tregtimit te markave më të mira ndërkombëtare për arredimin e ambjenteve tuaja, si: kuzhina, dhoma gjumi, dhoma ndenje, poltrona, divane, dhoma për femije, zyra, studio dhe garderoba nga më klasikët tek më modernet. Delta Home i sjell të gjitha këto, ekskluzi...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres Km1,5, Tirane, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 02-03-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Arkitekt
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
02-03-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Si te aplikoni:
Per te aplikuar per kete mundesi, ju lutem dergoni CV dhe dokumentat tuaja plotesuese, duke percaktuar pozicionin per te cilin aplikoni, ne adresen: [email protected]
Ju do te kontaktoheni nga Burimet Njerezore, Delta Home, vetem nese CV dhe Dokumetat tuaja plotesuese do te klasifikohen/seleksionohen nga skuadra jone e vleresimit.

Tek ne Cv-ja juaj është e sigurt dhe do të trajtohet në konfidencialitet të plotë.

Autostrada Tiranë –Durrës
Tiranë,Km 1.5
Phone: +355 42 231 382
E-mail: [email protected]
Web: www.deltahome.al

Kualifikimet

Kriteret që duhet të përmbushin kandidatët:• Diplome Arkitekture.

• Të këtë njohuri të avancuara në Autodesk AutoCAD, 3ds Max, Visual Studio 3D.

• Të këtë njohuri në Adobe Photoshop, Google Sketch Up.

• Të këtë të paktën 1 - 3 vjet eksperincë në fushën e Arkitekturës.

• E aftë për të krijuar raporte profesionale me klientët dhe bashkëpuntorët.

• Mosha 25- 35 vjec.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë