377 Punë aktive

96563 Punëkërkues

5881 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Flower Hotel&Spa

As the newest hotel in the area we have implemented the latest trend of interior design to make you feel comfortable and pampered with our luxurious rooms and five star standard service.One of the most impressive buildings in the Adriatic coast, a combination of a neoclassic architectural style and the colorful Mediterranean flowers facing a beautiful swimming pool and a white sandy beach, the Flower Hotel & Spa is the best destina...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • RRUGA VLLAZEN HUTA PRANE MINISTRISE SE JASHTME
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0692074926
  • Mobile: 0692079809
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 28-02-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
28-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Flower i ri prane ministrise se jashtme ne tirane kerkon staf per:

1. Kamarier (djem ose vajza) me pervoje pune ne sherbim 

2. Banakier (djem ose vajza) me pervoje pune ne sherbim

3. Menaxher (djem ose vajza) bar restoranti

Kualifikimet

Per kamarier dhe banakier preferohen kandidatet qe kane trajnime dhe certifikata perkatese ne pozicionin e kerkuar si dhe nje eksperience pune ne sherbim, gjithashtu duhet te jene fleksibel persa i perket orarit te punes ne dy turne.

Per menaxher bari preferohen kandidatet te cilet kane mbaruar universitetin per menaxhim ose nje dege tjeter te perafert, gjithashtu te kene eksperience ne menazhimin e nje bar restoranti, te jene fleksibel persa i perket orarit te punes.

Shënime

Te gjithe kandidatet jane te lutur te dergojne cv e tyre ne kete adrese:

[email protected]

Per cdo informacion ju lutem tel ne numrin 0692079809 nga ora 09 deri ne oren 16.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë