300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
SIGAL UNIQA Group AUSTRIA

SIGAL UNIQA Group AUSTRIA, Kompania me e madhe e sigurimeve ne Shqiperi me shtrirje te gjere ne Kosove dhe Maqedoni.

Me shume informacione, klikoni www.sigal.com.al

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Bul.Zogu i I, Nr.1 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 04 2253 407/8
  • Mobile: 0694095206
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 25-01-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Matematicien
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Po
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
25-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

“SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a. Shoqëri Sigurimi me qendër në Tiranë njofton për 1(një) vend të lirë pune në Drejtorinë e Përgjithshme:

Detyrat

Aktuar

Kualifikimet

Kriteret që aplikanti duhet të plotesojë janë:

•Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Ekonomi, Matematike të aplikuar.
•Preferohet te kete eksperience pune si aktuar ose te kete kryer specializime ose kurse per aktuaristike.
•Te kete njohuri shumë të mira per sistemin e Sigurimeve.
•Njohuri shumë të mira kompjuterike në programet e paketës Microsoft Office, Internet.
•Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze (të shkruar dhe të folur).
•Të ketë aftesi shume te mira analitike si dhe të ketë aftësi të punojë në grup dhe në mënyrë të pavarur

Të interesuarit, brenda datës 25.01.2019 të dorzojnë Letër motivimi, C.V. me fotografi dhe 2 referenca, në Departamentin Legal dhe Burimeve Njerëzore të Shoqërisë “SIGAL UNIQA Group AUSTRIA” sh.a., me adresë “Qëndra e Biznesit SIGAL”, Bul.“Zogu I”, Nr. 1, Tiranë ose në adresën zyrtare të e-mail-it: burimetnjerezore@sigal.com.al

Për cdo informacion mund të kontaktoni në numrin e telefonit: 04 22 333 08.Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë