300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fashion Group Albania

Fashion Group është grupi i parë i shitjeve me pakicë. U themelua në vitin 2005 dhe synonte të rimodelonte tregun shqiptar të shitjeve me pakicë i cili gjithashtu prezantoi risitë e marrëveshjeve franchise. Fashion Group ka prezantuar markat më të suksesshme në botë duke themeluar një standart të ri të shërbimit ndaj konsumatorit dhe tregëtisë. Qëllimi i Fashion Group është të furnizojë tregun shqiptar me produkte alternative cilës...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Autostrada Tirane-Durres, km6, Kashar
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0664057274
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 31-01-2019 edhe 11 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
31-01-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group është një ndër grupet private investuese më të mëdha në Shqipëri dhe rajon, i pranishëm me aktivitete për zhvillimin e pasurive të paluajtshme, shitjet me pakicë, ofrimin e shërbimeve dhe manaxhimin e hapësirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi për konsumatorët.
Fashion Group është pjesë e Balfin Group e specializuar ne shitjen me pakice te veshjeve dhe aksesoreve dhe ka ekskluzivitetin ne Shqiperi për një numër markash ndërkombëtare për veshjet si Prenatal, Mango, Okaidi, Terranova, Geox, Golden Point, Springfield, Carpisa, Parfois, Cortefiel.

Pozicioni: Manaxher Dyqani “Brandi Geox”. 
Grada: 10
Departamenti: CBO
Vendndodhja: Tirane

Detyrat

•Menaxhon dhe motivon stafin e dyqanit që të rrisë shitjet ditore dhe të maksimizojë efikasitetin në punë.
•Menaxhon dhe kontrollon stokun; mban të gjithë dokumentacionin përkatës dhe bën rregullisht regjistrimin e shitjeve për të pare nivelin e stokut.
•Merr në dorezim mallin sa here që vjen furnizimi dhe sigurohet që proçedura përkatëse ndiqet me përpikmeri.
•Përpilon raporte statistikore periodike për të analizuar nivelin e shitjeve sipas tendencave, preferencave, grup moshave, etj., në mënyre që të lehtesoje planifikimin, të parashikojë volumin e shitjeve në të ardhmen dhe të maksimizojë përfitimet nga dyqani.
•Ndjek me rigorozitet zbatimin e orarit të punës dhe të disiplinës në punë nga stafi
•Siguron zbatimin e standarteve në bazë të cilësisë, paraqitjes dhe vendosjes së mallit në dyqan.
•Gjen dhe sugjeron forma praktike dhe krijuese për promocionin e dyqanit/mallit duke bashkepunuar ngushtë me Departamentin e Marketingut.
•Sugjeron/propozon tek eproret ide dhe inisiativa për përmirësimin e biznesit.

Kualifikimet

•Të ketë mbaruar shkollën e lartë Fakulteti Ekonomik
•Të ketë njohuri të mira te paketës Microsoft Office(Word , Excel…)
•Të ketë njohuri te mira të gjuhës Angleze & Italiane
•Eksperienca e punës në kompani me aktivitet të ngjashëm është avantazh

Kushtet e punës
•Minimumi 12 muaj experiencë pune
•Eksperience ne retail eshte avantazh
Paketa financiare është interesante dhe mundësi rritje brënda strukturës në bazë të performancës së personit.

Mënyra e aplikimit:
CV-të duhet të dorëzohen (ose dërgohen) deri në datën 31/01/2019 në adresën hr@fashiongroup.al
Pas selektimit do të kontaktohen vetëm kadidatët e përzgjedhur.
*Të gjitha aplikimet do të trajtohen me konfidencialitet të plotë sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqipërisë për “Mbrojtjen e të Dhënave Personale”.
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë