300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
AS Spa

AS Spa

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

AS spa Center po kerkon kanditate te pershtatshme per pozicionin e Estetistes/Masazhiere.

Detyrat

- Te kete minimumi 2 vjet eksperinece.
- Te keshilloje klientet per kujdesin ndaj fytyres dhe trupit.
- Te degjoj dhe te kuptoje problemet e klienteve dhe te kete aftesi ne zgjidhjen e tyre.
- Te marri pjese vazhdimisht ne trajnime te ndryshme, ne menyre per te qene e azhornuar me produkte dhe teknikat e reja.
- Te demostroje pasion, kreativitet dhe perkushtim per kompanine.
- Te jete e afte te beje te gjitha llojet e masazheve.
- Te jete e afte te beje trajtime fytyre dhe trupi.
- Te jete e afte per te bere Depilime & Trajtim Duarsh/Kembesh.

Kualifikimet

- Te kete perfunduar shkolle/kurse te pakten 1 vjecar ne fushen e estetikes.
- Te jete e shkathet dhe e afte te perballoje volum dhe ngarkese pune.

Shënime

Per te aplikuar kanditatet duhet te dergojne nje CV ne adresen: asspacentre@gmail.com
Cel: +355 699 5555 05


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë