300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Aluflor

Aluflor eshte nje kompani me aktivitet ne fushen e ndertimit me ekspertize ne konceptimin, projektimin, perpunimin dhe ndertimin e fasadave te jashtme te objekteve duke ofruar nje portofol te plote te te gjitha llojeve te fasadave te xhamit, fasadave te ventiluara me material natyrore, fasadave te ventiluara me pllake qeramike, fasadave te ventiluara me Alucobond, fasadave dekorative, fasadave te blinduara, fasadave inteligjente, f...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • "Kompleks rekreativ 3 katesh" Kati +2, sheshi Italia, Tiranë, Shqipëri
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 0674041209
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 07-02-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier ndertimi
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Aluflor Construction Group eshte kompani gjermane e cila merret me projektimin dhe montimin e fasadave te xhamit dhe te Alucobondit si perfaqesuese eksluzive e materialit Alucobond ne Shqiperi.Kompania jone kerkon nje Inxhinier Ndertimi ne Sektorin e Prodhimit.

Detyrat

Do te marre:
- Vizatime per prodhimin nga Departamenti Teknik.
- Do te marre materiale te ndryshme nga Departamenti i Logjistikes. 
- Bazuar ne vizatimet do te organizoje burimin e prodhimit per te prodhuar sasi te nevojshme te nenstruktures / profilit / alukobondit sipas grafikut te punimeve.
- Bazuar ne grafiket e dhene nga Departamenti Teknik do t'i jape perparesi punes per ta perputhur me kerkesat.
- NESE, ka raste qe nuk ka shume projekte prodhimi, atehere kandidati do te shkoje ne nje vend pune per te menaxhuar instalimin.

Kualifikimet

1.Arsim i larte ne Inxhinieri Ndertimi ose Inxhinieri Mekanike.
2.Te jete me eksperience pune minimumi 2 vjet eksperience ne sektore te ngjashem
3.Perben kusht njohja e gjuhes angleze
4.Aplikimi me foto eshte i detyrueshem Kandidati do te jete pergjegjes per prodhimin e:
1.Nenstrukturen e aluminit
2.Alukobondit
3.Nenstrukturen e fasades se aluminit
4.Profilet e aluminit /prerjet e permasave dhe formave te projektuara
Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:
-Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes
-Te jete i komunikueshem,te ndihmoje koleget dhe te jape ndihmen e tij ne rast te nevojave te ndryshme qe mund te kete kompania, te kete aftesi kreative, organizative, dhe te jape kontributin e tij ne dhenien e ideve te reja.
-Te karakterizohet nga ndershmeria, integriteti dhe korrektesia
-Te ruaje konfidencialitetin.

Shënime

Te interesuarit, te dergojne CV-ne e tyre ne adresen: recruit@aluflor.com
Adresa: Lagja 14, Rruga: A.Gogoli,prane shkolles "Hasan Koci", Shkozet, Durres.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë