300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Trans-Logistic Company

Trans-Logistic Transport Company Ltd is a company dealing with international transport and established in January 2016, Company offers a wide range of transport services import & export goods from all countries / ports . For normal & reefer containers & trucks from / of Europe, Balkans, Asia, America, Turkey, Canada ... etc. Trans-Logistic services, it's permanent commitment.

Company offers services import and exp...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tirana Ring Center Rruga: “Zogu I Zi”, Hyrja 2 perballe karburantit START , KAT 6-te
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Financier
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania e Transportit Trans-Logistic Company Shpk shpall pozicionin vakant ne Departamentin e Finances

Kualifikimet

Kandidati i suksesshëm duhet të ketë kualifikimet e mëposhtme:

- Diplomë Universitare të jetë e diplomuar në degen "Finance & Kontabilitet”.
- Të ketë eksperiencë pune në këtë fushë mbi 2 vite.
- Të ketë aftësi të shkëlqyera komunikimi, organizimi, prezantimi dhe negocimi, të jetë bindës.
- Të jetë pjestar i mire grupi dhe te pershtatet.
- Te ketë njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze (variable edhe Greke /Italiane).
- Njohuri shumë të mira të paketës MS Office (Vecanërisht, Word, Excel, Outlook).
- Njohuri shume te mira te programit FINANCA 5, ALPHA BUSSINES.
- Preferohet me eksperience ne fushen e Kompanive te Transportit duke qene se profili i kompanise eshte TRANSPORTI MALLRAVE.

Shënime

Kushtet e punes jane teper komode.
Paga baze e kenaqshme. Te interesuarit mund te aplikojne nepermjet duapune.com ose te dergojne CV ne formatin EUROPIAN tek adresa email te kompanise bashke me letren e referimit:

info@trans-logisticcompany.com
tlc@trans-logisticcompany.com


Ose te kontaktojne ne nr e tel: 00355 682012316

TIRANA RING CENTER Rruga "Muahmet Gjollesha"Hyrja 2, KAT 6-te Tirane, Albania.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë