300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Go Tech Electronics

GoTech Electronics, është vazhdim i AIBA Company e cila operon në tregun Shqiptar që nga viti 1995 si distributor ekskluziv i paisjeve elektroshtëpiake. Që në fillimet e saj ka bashkëpunuar me markat më prestigjoze Italiane si “Indesit”, “Ariston”, “HotPoint-Ariston” dhe me kompani mjaft të njohura në fushën e elektroshtëpiakeve si: Indesit Internatinal Company Itali, Thermo Sanitary Group Itali, Elica Spa Itali etj.

Nga...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rruga dytesore Tirane –Kashar, Km I, Pajtoni Center, Kati III
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel:
 • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Specialist
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Gotech shpall vakant pozicionin Teknik per servisin e Elektroshtepiakeve.

Detyrat

 • Te kryejë konstatimin e rasteve te raportuara;
 • Të kryejë riparimin e pajisjeve;
 • Të mbajë regjistrin përkatës mbi shërbimet e kryera për cdo pajisje;
 • Të përgjigjet për inventarin;
 • Të përgatisë kërkesat për pjesët dhe pajisjet e nevojshme dhe t`i paraqese ato tek drejtuesi i Depratamentit të Servisit;
 • Të informojë në mënyrë perodike eprorin direkt për shërbimin punës që ai kryen tek klienti dhe në servis;
 • Të rakordojë në mënyrë periodike me sektorin e financës për inventarin dhe pjesët e ndërrimit; 
 • Të marrë në dorëzim materialet dhe rastet kur janë të shoqëruara me fature shërbimi;
 • Te ruaje etiken ne komunikim me koleget, eproret dje klientet:
 • Te ruaje kofidencialitetin:
 • Te mirmbajë veglat e punëns dhe të jetë përgjegjës për rregullsinë e vendit të punës;
 • Të njohë dhe të zbatojë rregullat e sigurimit teknik dhe mbrojtjes kundra zjarrit në vendin e tij të punës;
 • Punëdhënësi mund t’i caktojë punëmarrësit edhe detyra të tjera, të bazuar në nevojat e kompanisë;

Kualifikimet

Eksperienca profesionale:
 • Të ketë arsim të mesëm profesional 
 • Të ketë njohuri dhe kualifikime në fushën e elektroshtepiakeve
 • Të ketë eksperiencë mbi 3 vite në sektor

Kërkesat e pozicionit:
 • Te ketë aftësi komunikuese; 
 • Të jetë fleksibël me oraret; 
 • Të jetë korrekt dhe dinamik;
 • Të jetë i aftë tu përgjigjet nevojave të klientëve me seriozitet dhe shpejtësi;
 • Të ketë leje drejtimi të klasit B;

Shënime

Te interesuarit te aplikojne ne info@gotech.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë