300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Fruta te Thata Palma

Palma me nje aktivitet ne fushen e importimit , perpunimit dhe ambalazhimit te frutave te thata qe prej vitit 2005 , numeron ne te gjithe tregun shqiptar rreth 1500 kliente. Potenciali i kompanise tone qendron tek marredhenia me klientin dhe ofrimi i produkteve superiore tek konsumatori final. Me nje game te gjere te produkteve te thata , Palma kerkon te profesionalizohet me teper dita-dites duke bere investime bashkekohore europia...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr: "Hamdi Pepo" Tiranë, Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 07-02-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
07-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Funksionet Bazë dhe qëllimi i përgjegjësive:
Agjenti i Shitjeve është përgjegjës për implementimin dhe zhvillimin e strategjive të shitjes.

Përgjegjës për menaxhimin e marrëdhënieve me klientët, promovimin e produkteve të kompanisë, zhvillimin dhe performancën e aktiviteteve të shitjes në zonën/ klientët që ai menaxhon, merchansing.

Detyrat

Përgjegjesitë kryesore:
• Përgjegjës për menaxhimin e një zone të caktuar dhe ndjekja e marrëdhënieve me klientët;
•Të realizoj planin dhe prezencën e produkteve të vendosura nga kompania në zonën e tij;
•Të njohë në mënyrë të shkëlqyer produktet e kompanisë, si dhe produktet e konkurrentëve;
•Përgjegjës për mirëmbajtjen e rrjetit ekzitues të klientëve dhe indentifikimin e klientëve të rinj;
•Ndërton, mirëmban dhe përmirëson marrëdhëniet e biznesit me klientët duke siguruar plotësimin e nevojave të tyre sipas standarteve më të larta;
•Inicion plane veprimi për krijimin alternativash të reja për shitjen e produkteve të kompanisë;
•Përgjegjës për ndjekjen e proceseve të punës sic përcaktohet në udhëzimet e shitjeve dhe në përputhje me objektivat e përcaktuara nga kompania;
•Përgjegjës për ndjekjen e debive në zonën që mbulon;
•Negocion me klientët për pozicione më të mira dhe prezencë më të madhe të produkteve;
•Komunikon në mënyrë profesionale me klientët dhe mban kontakte të vazhdueshme me ta;
•Përgjegjës për implementimin e standarteve Merchandiser sipas standarteve të përcaktuar nga kompanai;
•Përgjegjës për koordinimin e të gjitha aktiviteteve marketing që implementohen nga kompania në pikat e shitjes (promocione, oferta, degustime, etj) në klientët që menaxhon;
•Të gjejë vendet e duhura për mjetet publicitare dhe të kujdeset deri në fund personalisht për vendosjen në rregull të tyre;
•Raporton në mënyrë aktive për konkurrencën (çmimet/ ofertat/promocione, etj);
•Të zbatoj me përpikmëri dhe brenda afatit kohor të kërkuar, të realizimit të detyrave dhe zgjidhjes së problemeve të përcaktuar nga eprori.
•Raporton sipas kërkesës dhe standarteve të raportimit;
•Detyra te tjera qe mund ti ngarkohen nga Supervizori i Zonës.

Kualifikimet

Kualifikimet, Aftësitë, Njohuritë, Eksperienca:
•Të ketë përfunduar arsimin e mesem (i larti perben avantazh);
•Mbi 2 vite eksperiencë pune të ngjashme në FMCG (distribucion);
•Njohje shumë të mirë të zonave të ndryshme;
•Te jetë i/e gatshëm për të punuar jashtë orarit, nëse do të jetë e nevojshme;
•Të zotëroj leje drejtimi automjeti;
•Aftësi të mira komunikuese;
•Vendbanimi: Tiranë
•Gjinia: Mashkull
•Mosha: 24 -40 vjeç.

Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne info@palma.com.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë