300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Just Call

JUST CALL SHPK ndermarrje me 13 vite eksperience ne tregun Italian dhe ate Shqiptar merret me ofrimin e te gjitha sherbimeve qe lidhen me "Call Center" dhe Contact Center duke perfshire edhe perpunimin e te dhenave te shoqerive te tjera dhe/ose enteve publike,ndermjetesim tregetar dhe marketing ne fushen e sherbimeve telematike dhe telefonike

INFORMACIONE KONTAKTI

--- Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 06-02-2019 edhe 17 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Operator
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
06-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

JUST CALL SHPK LEADER NEL SETTORE, RICERCA CONSULENTI TELEFONICI, TEAM LEADER.

JUST CALL SHPK ndermarrje me 13 vite eksperience ne tregun Italian dhe ate Shqiptar,
kerkon:

1.OPERATOR
2.SUPERVIZOR

Kerkojmë :

- Te kene njohuri mesatare të gjuhës italiane.
- Te kenë ambicie për të arritur objektivat dhe per rritje profesionale.
- Te jene te predispozuar per pune ne grup.

Ofrojme :

- Kontrate të rregullt dhe sigurime shoqerore sipas ligjit.
- Pagesë fikse + bonus mujor.
- Korrektesi ne pagesa dhe raport trasparent ne kohe reale.
- Raporti perfundimtar i kontrates se prodhuar brenda 3 ditesh.
- Mundësi për tu rritur profesionalisht dhe ekonomikisht.
- Ambient rinor dhe dinamik.

• Pagesa për supervizorë 60.000 lekë baza + 100-300 lekë per çdo kontrate teke.
• Pagesa për operator 250 lek ora + bonus për cdo kontratë deri në 1500 lekë.


Nëse kërkoni një vënd të sigurt pune dhe të mirë paguar atëhere jeni në vëndin e duhur!

Adresa:

Rruga E Dibrës, "Kompleksi Halili" Kati i 6-të , Godina 1 ngjitur me Conad, siper bar New Jersy.
Celular : 00355699857778
Whatsapp : 00393806358654
Facebook : justcall_official
Instagram : justcall_official
E-mail : info@just-call.it

Keep Calm And JUST CALL


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë