300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Kid Zone

JUMBO eshte nje nga dyqanet me te suksesshme te shitjes me pakice ne Tirane te pozicionuara ne 2 qendrat tregtare TEG dhe QTU. Keta dyqan...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Qendra Tregtare TEG ne lindje te Tiranes, 4 km nga Qendra e Tiranes dhe Qendra Tregtare Univers, QTU Autostrada Tirane -Durres, km 6
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: 042380002
  • Mobile: 066
Profili i Kompanisë
Durres, Shqipëri 05-02-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Pak eksperience (0 - 2 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Balkan Finance Investment Group eshte nje nder grupet private investuese me te medha ne Shqiperi dhe rajon, i pranishem me aktivitete per zhvillimin e pasurive te paluajtshme, shitjet me pakice, ofrimin e sherbimeve dhe manaxhimin e hapesirave tregtare apo industriale, telekomunikacion, industria minerare, financime dhe programe besimi per konsumatoret.

Kidzone shpk eshte pjese e Balfin Group i specializuar ne shitje me pakice ku tregton ne ambientet e tij artikuj te ndryshem per femije si lodra, dhurata, libra, kancelari, veshje dhe aksesore te shumellojshem per shtepine tuaj.

Pozicioni: Asistent Supervizor I Magazines
Departmenti: Operacional
Vendodhja: DURRES
Permbledhja e Pozicionit: Pergjegjes per marrjen e mallrave fizike, magazinimin dhe proceset e dergimit sipas udhezimeve te Supervizorit te Magazines.

Detyrat

−Ekzekuton etiketimin e barkodeve te produkteve sipas udhezimeve te Supervizorit Direkt.
−Kontrollon njesine e mallrave te mberritura (sende, kuti, paleta) dhe barkodet ekzistuese ne produktet qe hyjne apo dalin nga magazina.
−Njeh shume mire te gjitha produktet qe arrijne dhe qe magazinohen, perfshire sasine, cilesine dhe brishtesine e tyre.
−Ekzekuton si duhet shkarkimin, vendosjen dhe ngarkimin e mallrave ne kohen e duhur.
−Pergjegjes per marrjen e mallrave fizike, magazinimin dhe proceset e dergimit sipas udhezimeve te Supervizorit te Magazines.
−Njeh shume mire vendodhjen e produkteve ne magazine dhe sasine e mallrave te mbetura stok.
−Kontribuon per zgjidhjen perfundimtare te problemeve.
−Raporton ne baza ditore per sasine e mallrave te perpunuara gjate dites (shkarkim, ngarkim,magazinim)

Kualifikimet

−Diplome e shkolles se mesme apo profesionale
−Eksperienca lidhur me kete pozicion : Te pakten dy vite pervoje te meparshme ne pozion te ngjashem.
−Aftesite kompjuterike: Njohja e paketes Microsoft Office perben avantazh.
−Njohuri shume te mira te gjuhes se folur e te shkruar ne shqip. Njohja e gjuhes Angleze dhe/ose gjuhe te tjera do te perbenin avantazh.

Shënime

Menyra e aplikimit*: 
Per te aplikuar per kete pozicion, ju lutem te dergoni CV-ne ne adresen elektronike hr@jumbo.al 

*Te gjitha aplikimet do te trajtohen me konfidencialitet te plote sipas ligjit Nr 9887 vendosur nga Kuvendi i Shqiperise per “Mbrojtjen e te Dhenave Personale”.

SHENIM: Ky pershkrim i pozicionit nuk eshte gjitheperfshires. Punonjesit mund te kryejne te tjera detyra ne lidhje me kete pozicion per sa kohe ato plotesojne nevojat e organizates.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë