300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Novamat shpk

Kompania Novamat shpk u themelua ne Tirane ne dt.15.04.2008 nga Z.Mehmet Krasniqi. Kryesisht aktiviteti i kompanise eshte ne Imp- Exp te materialeve hidraulike, elektrike, pneumatike per Energjitike, Ujesjelles, Fabrika cimento, Miniera etj...

INFORMACIONE KONTAKTI

 • Rr.Ismail Qemali Nr.29, Kulla Samos Tower Kati 8 Ap.41 Tirane
 • Tirane, Shqipëri
 • Tel: +355 44 505 180
 • Mobile: +355 69 60 50 700
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-02-2019 edhe 16 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier Gjeologji/Miniera
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Novamat shpk shpall konkursin per pozicionin e inxhinier gjeolog.

Detyrat

 • Te zbatoje detyrat e caktuara nga drejtuesi teknik.
 • Te zbatoje rregulloren e teknikes sigurimit per perdorim civil te lendes plasese.
 • Te kryej punet me lende plasese me urdher pune te leshuar nga drejtuesi teknik.
 • Te kryej punime me lende plasese ne perpudhje me pasaporten teknike ose projektin teknike te shpim plasjes dhe rregulloren e sigurimit teknik.

Kualifikimet

 • Te kete mbaruar studimet per Inxhinier Gjeolog;
 • Te pakten 5 vite eksperience me punimet e shperthimeve dhe organizimin e punimeve si per germimet ne rruge ashtu edhe ne gurore;
 • Te kete aftesi te mira komunikimi dhe te punes ne grup.

Shënime

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit: info@novamat.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë