315 Punë aktive

95696 Punëkërkues

5824 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Novamat shpk

Kompania Novamat shpk u themelua ne Tirane ne dt.15.04.2008 nga Z.Mehmet Krasniqi. Kryesisht aktiviteti i kompanise eshte ne Imp- Exp te materialeve hidraulike, elektrike, pneumatike per Energjitike, Ujesjelles, Fabrika cimento, Miniera etj...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rr.Ismail Qemali Nr.29, Kulla Samos Tower Kati 8 Ap.41 Tirane
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel: +355 44 505 180
  • Mobile: +355 69 60 50 700
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 05-02-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Inxhinier elektronik
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
05-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Kompania Novamat shpk me eksperience shume vjecare ne tregun kombetar dhe nderkombetar ne fushen e industrise dhe energjitikes shpall konkursin per te punesuar inxhinier elektronik.

Detyrat

- Pergjegjes per perzgjedhjen e produkteve per sisteme si detektim zjarri, vezhgimi analog dhe IP, akses kontroll, audio, antivjedhje, BMS, SCADA etj.si dhe zhvillon sistemet elektronike sipas nevojave te projekti per sisteme te ndryshme.
- Kontrollon dhe pergatite nje plan buxhet te plote per sistemet elektronik ne nje projekte mbasi ka kontrolluar vizatimet e projektit, specifikimet e tij, kontraten dhe oferten e miratura nga investori / kontraktori.
- Monitoron grupet e punes mbi menyren instalimit te paisjeve sipas instruksioneve qe ka dhene.
- Pergatit oferten per sistemet elektronike ose per shtesat me cmime te parashikuara per cdo projekt.
- Menaxhon dhe merre vendime lidhur me kohen e porosise, fillimin e instalimeve, kohen e levrimit per permisimin e performances ne pune.
- Azhornohet me avancimet e tekonologjise dhe bene rekomandime per produkte dhe sisteme te ndryshme nga prodhues te ndryshem.
- Pergjegjes per diagnostikimin e problemve, alarmave dhe zgjidhjen per riparimin e difekteteve te ndryshme ne objekte.
- Pergatit dokumentacion dhe instruksione per operimin standart te sistemeve per tju dorezuar porositesit.

Kualifikimet

- Te kete perfunduar arsimin e larte per Inxhinieri Elektronike.
- Eksperience me shume se 5 vjet pune ne fushen e sistemeve elektronike.
- Njohuri te pergjithshme per IT, instalim programesh ne Windows.
- Njohuri baze me rrjetet IP.
- Njohuri mbi komponentet e ndryshme elektronike.
- Aftesi organizative dhe aftesi per te kuptuar informacion te detajuar
- Aftesi nderpersonale per te krijuar maredhines me njerzit ne te gjihe pozicionet
- Aftesi per te lexuar skema dhe manual perdorimi e mirebajtje.
- Aftesi per te krijuar dhe interpretuar te dhena statistikore
- Perdorim te Autocad
- Perdorim te pakets Microsoft Office (Word, Excel)
- Leje Drejtimi Kategoria B
- Gjuhe te huaj Anglisht (e detyrueshme)

Shënime

Te gjithe te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e emailit info@novamat.al


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë