300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Vila Verde Hotels Group

Hotel Boutique Vila Verde u themelua në Shkurt të vitit 2014. Ne ndodhemi në qendër të Tiranës, vetëm 500 metra nga sheshi Skënderbej. Me krenari ju prezantojmë 12 dhomat tona UNIKE në stilin e tyre në të gjithë Tiranën. Ju mbetet vetëm ti vizitoni që të merrni sado pak një shije të tyren. Dhomat janë të pajisura me: Ballkon, Kondicioner, Minibar, Televizor Flat Screen 32″, Internet super i shpejtë, Telefon me dalje direkte si edhe...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Adresa: Rr. "Isa Boletini" Tirane Albania
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: 0676022207
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 04-02-2019 edhe 15 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Turizem
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Po
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
04-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Boutique Vila Verde ne Tirane deshiron te punesoje Menaxher Marketingu/Shitje.

Detyrat

- Mbajtjen e marredhenies se vazhdueshme me klientin.
- Prezantimi dhe promovimi i sherbimeve dhe produkteve tek klientët.
- Të kuptojë nevojat e klientëve të interesuar dhe të përpiqet me dedikim për t’i kënaqur ata duke i takuar dhe informuar, ne menyre qe te plotësojnë kërkesat e tyre.
- Të mbajë kontakte me klientët e interesuar dhe të jetë krijues në mënyrat për të rritur klientelën.

Kualifikimet

-Te kete eksperience pune mbi 2 vjet ne hoteleri.
- Te gjej kliente te rinj potencial.
- Te jete nje person energjik dhe bashkepunues.
- Te perfaqesoje kompanine tek klientet ekzitsues.
- Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe organizim të shkëlqyer.

Shënime

Te interesuarit te dergojne CV  me fotografi ne emailin: info@vilaverde.al 

Per me shume informacion mund te telefononi edhetek nr. 0692051511
Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë