300 Punë aktive

95583 Punëkërkues

5821 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Partner.al

Partner.al është një kompani e cila ofron konsulencë në sektorin e shitjeve, përzgjedhje stafi për biznese në të gjithë Shqipërine & trajnime në të gjitha fushat e shitjes. Eksperienca shumë vjeçare e stafit të saj në sektorin e shitjeve dhe njohja shumë e mirë e tregut shqiptar dhe rajonal, përben një nga bazat kryesore mbi të cilat Partner.al do të mbështetet për të ofruar shërbimet e saj. Partner.al i ofron bizneseve mjetet e...

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Tish Dahia Street Tirana, Albania 1022
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile: +355 67 500 777 4
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-02-2019 edhe 12 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Menaxhim
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
Mesatare (3 - 10 vite)
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Partner.al kërkon Store Manager për një kompani shumë të suksesshme që operon në fushën e sistemeve Home Audio.

Detyrat

-Përgjegjësi për aktivitetin e shitjeve retail dhe menaxhimin e përditshëm të Show Room-it dhe shitjeve Retail;
-Menaxhon, organizon, monitoron, trajnon dhe vlerëson punën e punonjësve nën mbikqyrje;
-Bashkëpunon me punonjësit e tjerë të kompanisë për të arritur target dhe objektivat e vendosura nga kompania;
-Përgjegjësi për mirëmbajtjen e ambjenteve të punës, pastertinë, promovimin dhe marketingun e produkteve në Show Room;
-Përgatit raporte ose analiza për shitjet, ndjek target dhe buxhetin e sektorit, kontrollon dhe raporton për gjendjen e inventarit, bën propozime për blerje si dhe ndjek të gjitha proceset e nevojshme për një mbarëvajtje dhe organizim sa më të mirë të punës në sektorin e tij;
-Sugjeron dhe propozon ide të reja përmirësimi të proceseve të punës, të shërbimit ndaj klientit si dhe fushave të tjera të aktivitetit nën përgjegjësi;
-Implementon dhe zbaton me seriozitet dhe rigorozitet politikat, procedurat dhe kodin e punës së shoqerisë duke i transmetuar ato edhe te vartësit;
-Raporton te Administratori i përgjithshëm i kompanisë.

Kualifikimet

-Të ketë përfunduar Arsimin e Lartë (preferohen degë të lidhura me Administrim Biznesi, Marketing, Inxhinieri Elektrike);
-Të ketë eksperiencë pune minimalisht 3 vite në fushën e shitjeve të pajisjeve audio vizive;
-Të ketë eksperiencë në menaxhimin e staff-it të shitjes;
-Njohuri shumë të mira të gjuhës Angleze;
-Mosha 27-35 vjeç;
-Aftësi shumë të mira komunikimi dhe negocimi;
-Të jetë i vetëmotivuar dhe i organizuar;
-Patentë e klasit B.

Shënime

Të gjithë të kandidatët e interesuar mund të aplikojnë për poziconin duke dërguar CV-në në adresën e mëposhtme: rekrutime@partner.al
Ps: Vetëm kandidatët që plotësojnë kriteret e kërkuara do të kontaktohen nga Partner.al.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë