315 Punë aktive

95696 Punëkërkues

5824 Punëdhënës

Punëdhënës
ose
Punëkërkues


Mendimi juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.
Miatex - Group

E-shop. Shitje, blerje online. Sherbime marketingu. Tregti, import-eksport te kepuceve, çantave, veshje, artikuj lekure, valixhe, aksesore te ndryshem, etj. Prodhim veshjesh.

INFORMACIONE KONTAKTI

  • Rruga "Abdi Toptani", Qendra Tregtare Toptani Shoping Center, kati i dyte
  • Tirane, Shqipëri
  • Tel:
  • Mobile:
Profili i Kompanisë
Tirane, Shqipëri 01-02-2019 edhe 9 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.
Detaje të pozicionit

Kategoria e Punës / Profesioni
Shitje
Tipi i punës
Kohe e plote
Eksperiencë
---
Kërkohet foto
Jo
Letër interesi
Jo
Rroga mujore
---
Data e përfundimit
01-02-2019
Data e fillimit të punës

Përshkrimi

Miatex - Group kërkon të punësojë shitëse me eksperiencë pune.
Paga e kenaqshme + Bonus performance.

Përgjegjësitë:
· Të sigurojë një shërbim cilësor dhe profesional ndaj klientëve.
· Të kujdeset për pamjen dhe sistemimin e dyqanit.
· Të tregojë dëshirë dhe rezultate të dukshme për të plotësuar objektivat e shitjeve.

Kandidatet duhet të plotësojnë këto kritere:

• Të ketë aftësi shumë të mira komunikimi dhe mirësjellje me klientët
• Të jetë e aftë të ndjekë instruksione , të kuptojë dhe interpretojë qartë kërkesat e klientëve
• Të kete kete njohuri te gjuhes angleze
• Të jetë e aftë të punojë dhe bashkëpunojë mirë në grup
• Të jetë e përpiktë në orare

Detyrat

· Të sigurojë një shërbim cilësor dhe profesional ndaj klientëve.
· Të kujdeset për pamjen dhe sistemimin e dyqanit.
· Të tregojë dëshirë dhe rezultate të dukshme për të plotësuar objektivat e shitjeve.

Shënime

Të interesuarit te dërgojne CV me foto në adresën e e-mail : birbizdur@gmail.com

Vetëm kandidatët e përzgjedhur do të kontaktohen.


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.

Si të kryeni me sukses aplikimin tuaj tek duapune.com!


1. Fillimisht klikoni butonin "Aplikoni".

2. Pasi klikoni këtë buton, më poshtë ju shfaqet mundësia të përzgjidhni 1 nga CV tuaja që keni krijuar në llogari si punëkërkues.

3. Në rast se kompania kërkon dokumenta shtesë, ju do të keni mundësi që të përzgjidhni dokumentat nëpërmjet rubrikës "Bashkëngjit Dokumente" që do të shfaqet poshtë "Zgjidhni CV që i përshtatet më së miri pozicionit të punës".

4. Në fund klikoni butoni "Dërgo".

Kategoritë më të kërkuara / Të gjitha kategoritë